Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A férfi részéről mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi részéről mennyire férfias a sírás?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk valami miatt vita van és a nő megmondja a magáét erre a férfi elkezd sírni hogy nem kap elég szeretet. Mert ő olyan hogy szinte a nap 24 órájában igényelne az érintést ölelkezést csókot szexet de a nő nem ilyen. Kell neki az énidő de mindig vita van belőle ha tapadnak rá. Tudom ez se fair dolog ha az ember visszautasítja a másikat egy párkapcsolatban. Viszont amikor tesz- vesz a konyhában pl főz mosogat és közben félbe van szakítva mert a férfi igényli a csókot ölelést és ezen lesz a vita. Meg napi többször is keresi a lehetőséget mikor lehetne szex vagy orál de a nő nem igényli csak napi 1x. De napközben mondgatva van neki es ezen is kiakad. Aztán mikor szoba teszi a nő hogy ne sírjon mindenért akkor még ő a hibás mindenért. Kinek adnátok így igazat? A nő viszi túlzásba vagy a férfi? Véleményekre vagyok kíváncsi. Válaszokat előre is köszi!


N


2019. jún. 25. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Hisztis, gyerekes és önző a pasi, én leépíteném.
2019. jún. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mindig leva építve. Olyankor szinte megy a hangos szóváltás mert ő szeretet hiányos. Nem kap elég szeretet. Nincs ölelgetve puszilgatva és napi többször is mondva hogy szeretlek.
2019. jún. 25. 13:26
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyrészt kicsit lazábban kéne venni ezeket a dolgokat, illetve elmondani, hogy mi az ami sok/nem jó/kevés..stb és mindkettőnek alkalmazkodnia. Igaza tulajdonképpen egyiknek sincs, de mégis mindkettőnek van.

Másrészt egy ilyen "pasi", aki hisztizik és sír mindenen, biztos nem kéne.


Az én pasim is "feltart" néha mikor főzök..stb, cserébe mikor ő van valamivel elfoglalva van, hogy én is "ráugrok", letapizom meg puszilgatom meg ilyenek. Pontosan tudja, hogy ő szokta ezeket csinálni és mindig röhögünk rajta, mert amúgy tök idegesítő de imádom :)


Szóval sokkal több humor kell egy kapcsolatba és kommunikáció!

40N

2019. jún. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez már a beteges szintű szeretethiány aminek komoly gyerekkori sérülés vagy elhanyagoltság az oka valószínűleg. Az ilyennel mindenképpen érdemes pszichológust felkeresni mert bőven túllépi az egészséges kategóriát.

Én nem lennék együtt ilyen emberrel. Persze, kell a csók meg az összebújás meg a szeretgetés, de az már nagyon beteges ha én éppen kaját csinálok vagy bármi és egyszerűen nem tudom megcsinálni, mert rajtam lóg. Szerintem ez nem egészséges kategória már, pszichológiai eset.

2019. jún. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát az anyja sajnos nem ep elméjű és egyedül nevelte. Mesélte hogy kicwrte belőle a jeles tanulót. Ha nem tanult addig nem játszhatott meg ennél kicsit durvább dolgok. Nagymamája ennél rosszabb volt. Ő se volt 100-as nyaktól.felfele
2019. jún. 25. 14:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Alapból nekem nincs bajom azzal, ha egy férfi sír, mert vannak olyan helyzetek, amikor ez helyén való. De vita közben csak azért mert a partner épp nem akar szexelni, na ez nekem egyáltalán nem férfias. Az pláne, ha azzal jön, hogy ő szeretet hiányos. Az ilyen férfiaknak önbizalomhiányuk van, túlságosan kötődnek. Ezzel engem meg tudnának fojtani tulajdonképpen, ezért nem is jönnék össze ilyen férfival. Ebben az esetben én a nő oldalán állok: az énidő szükséges, főzés meg házimunka végzése közben meg pláne ne jöjjön oda csak akkor ha segíteni akar.
2019. jún. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Ti nem vagytok ez a bizonyos pár véletlenül?? 😂😂😂

2019. jún. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mi fel éve vagyunk együtt de nem kizárt hogy neki is van profilja itt csak nem mondja. Én meg nem faggatom róla. Bár engem zavar ha piszkálnak miközben csinálom a dolgom. Szoktam.is mondani és ez nem igazán tetszik neki.
2019. jún. 25. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!