Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit lehet azzal kezdeni aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet azzal kezdeni aki minden házimunkára arra hivatkozik?

Figyelt kérdés
..hogy majd ha lesz ideje megcsinálja. Sokat dolgozik tény de akkor is mindig ez az indok.
2019. jún. 29. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Hát idő kellett, mire sikerül magamévá tennem ezt a hozzáállást - nőként ugyebár arra lettem nevelve, h feleljek meg mindenkinek, a háztartás (is) az én kötelességem, stb... -, de sikerült, és azóta könnyebb az életem. ;) A házimunka megvár, nem csinálja meg helyettünk senki (felosztjuk a férjemmel), fhaszér’ stresszeljünk rajta? Majd ha lesz időnk megcsináljuk. Nem problémázunk rajta.
2019. jún. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Fontossági sorrend felállítása!!

Ez tényleg igaz :) a mosatlan edény megvàr,de inkább az mint hogy másnap el ájuljak a buszon munkába menet...

Volt erre példa,az orvos is megmondta,hogy kimerültség okozta tünetek.

2019. jún. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ott lehet hagyni vagy segíteni neki megcsinálni, attól függően, hogy "AZT" szereted-e vagy sem.
2019. jún. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

tanuléj már meg helyesen mondatot összerakni!


Mit lehet kezdeni azzal, aki minden házimunkára ÚGY

2019. jún. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

jav.


Mit lehet kezdeni azzal, aki minden házimunkára ÚGY hivatkozik, hogy ha majd lesz ideje, megcsinálja?


Segíts be neki!


Ha te ffi vagy, ne várj mindent a nőtől.


Ha nő vagy, de légy rabszolga!

2019. jún. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
jav. 2. NE légy rabszolga
2019. jún. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves 2.válaszoló Neked sem ártana megtanulnod helyesen írni! Szóval légyszíves ne oszd az észt!
2019. jún. 29. 19:00
 8/9 anonim ***** válasza:
A 2est én irtam de a helyesírásra nem szóltam be! Épp azért mert tudom,hogy ez enyém sem oké 😀😀
2019. jún. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a tö..mnek kell ezt minden hèten többször megkèrdezni??? Hagyd már lógva szerencsètlen barátnőd, mozdulj már meg vègre te is...ès húzz gumikesztyűt ha allergiás vagy.
2019. jún. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!