Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Volt már olyan, hogy nemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy nemet mondtál az eljegyzésre, és ha igen, mi volt az oka?

Figyelt kérdés

2019. aug. 16. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem, el se tudok ilyet képzelni. Meglepetés volt a lánykérés abból a szempontból, hogy nem tudtam, hol, mikor és hogyan fog megtörténni. De évek óta együtt éltünk, közös tervek voltak, rengetegszer szóba került a házasság, szóval nyilvánvaló volt, hogy egyszer majd megkéri a kezemet (beszéltünk arról is, hogy mindketten házasodni akarunk, nem csak én élmodoztam róla). Abban az esetben mondanék nemet, ha még soha fel sem merült a házasság téma, mondjuk egy két hónapos kapcsolatban, de szerintem olyannal meg eleve nem lennék együtt, aki csak így a semmiből megkér.
2019. aug. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Én 1x mondtam nemet a pasinak amikor 3 hónap után megkérte a kezem.

Egyértelmű, hogy nem!

2019. aug. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt. Azóta boldog házasságban élek mással. Egy rossz kapcsolat volt aminek már régen véget kellett volna vetni, de mégis bennem volt hogy de már mióta együtt vagyunk és igaz hogy a szerelem már elmúlt de a szeretet nem. Ő gyűrűvel próbálta azt kompenzálni amit hosszú évek alatt okozott a kommunikáció és a bizalom hiánya. Szakítás után egy gyűrűtől várta a megoldást. Számomra ez nem így működik.
2019. aug. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Túl fiatal voltam 17 en a pasi 27, fél eve jartunk akkor meg csak, semmi nem volt köztünk csókon kivűl.
2019. aug. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Volt. A "kapcsolatunk" 6.hónapjában éreztem azt, hogy be akar korlátozni, tiltani próbált a barátaimtól, a családomtól. Akkor kérte meg a kezem és mondta, hogy költözzünk össze. Rögtön nemet mondtam és egyúttal szakítottam is.
2019. aug. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13%

Párom akarja a házasságot, én nem. Komoly eljegyzést-gyűrűt még nem hozott nekem (lévén ő a nő), de akkor is nemet mondanék, és ezt tudja, ezért is nem erőlködik tovább.


Egyszerűen feleslegesnek tartom a házasságot, egy régi szokás, aminek mára nincs különösebb jelentősége. Pont mint a vallás.

2019. aug. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

Nem ott helyben, hanem utólag.

Igazából közös megegyezés volt, el kellett volna kezdeni szervezni az esküvőt de rájöttünk, hogy annyira de annyira felesleges dolog. Én mondtam ki, hogy mi lenne ha nem házasodnánk össze páromnak meg leesett egy nagy kő a szívéről, hogy én is így gondolom. Mindig is olyan természetes volt, hogy együtt akarjuk leélni az életünket meg esküvő meg ilyesmi de amikor aktuális lett volna akkor jöttünk rá, hogy semmi értelme. A mai napig együtt vagyunk ugyan úgy megvan az elköteleződés szeretjük egymást ezért nincs szükségünk esküvőre. Teljesen közös kasszán úgy sem leszünk azon kívül meg nem sokról szól a házasság. Azt a pénzt amit elköltöttünk volna esküvőre inkább elutazgattuk. Nem kizárt, hogy egyszer majd valamikor 2 tanúval összeházasodunk de semmi szükségét nem érezzük.

2019. aug. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
Igen, a férjemnek. 1 honapja voltunk együtt mikor megkérte először a kezemet. Úgy röhögtem, hogy szegényt arcon köptem a csoki szufléval. Aztán 8 év mulva csak hozzámentem.
2019. aug. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de jobb lett volna. Az exem megkért 3 hónap utàn. 19 voltam és tapasztalatlan, nem igazàn éreztem amit kellett volna, de valahogy nem volt szívem nemet mondani... Féltem hogy nagyon a lelkébe gàzolok. Hiba volt. 10 hónap utàn, nagyon csúnyàn szakítottunk, el kellett hagyjam. Nem tudtam màr elviselni. Nagy hiba volt igent mondani.

Most màr 9 éve a férjemmel vagyok együtt. Ő 2,5 hónap utàn kérte meg a kezem, és boldogan mondtam igent:) Vele màr az elején azt éreztem, hogy szeretjük egymàst tiszta szívből, és hogy ő az igazi. :) Az érzések azóta csak erősödtek.:)

2019. aug. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!