Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Találtam egy gyűrűt a mosógép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találtam egy gyűrűt a mosógép mellett a földön mit csináljak vele? Barátome? Meg akarja kérni a kezem?

Figyelt kérdés

Tegnap mikor felporszivoztam olyan ideges fejjel nézett rám én már megijedtem tőle. Ki vette a kezemből a porszivot és atnezte kérdeztem mit keres mondta idegesen hogy semmit. Most jutott eszembe hogy a gyűrűt kereshette.

Nagyon szép gyűrű


2019. aug. 30. 23:05
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg.
2019. aug. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
20%

Tedd el magadnak. Idovel kiderul ,h neked vagy masnak vette.

Ha neked,erthetetlen,miert lett ideges

2019. aug. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
95%

Csak úgy kallódik egy gyűrű a földön nálatok?! Ez nekem nagyon gyanús... Ha egy férfi eljegyzési gyűrűt vesz, ahhoz adnak díszdobozt, és az is esélyes, hogy nem fogja pakolgatni, hanem magy becsben tartja, és elrejti valahová a nagy napig.


Én a helyedben nem élném magam bele semmibe. Simán lehet, hogy ezt a gyűrűt valaki visszaadta neki, és nem akarja, hogy tudj róla.


Egyébként hol van most a gyűrű? Nálad?

2019. aug. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:

Igen nálam van

Barátom meg nem nyugodt 🙂

2019. aug. 30. 23:24
 5/44 anonim ***** válasza:
54%

Miért van nálad? Ha nem a tiéd, és ketten laktok együtt, akkor nyilván az övé.

Mosáskor én is találok mindenfélét a férjem zsebében, vagy kiesve belőle a munkahelyi kulcsoktól kezdve a pénzen keresztül a számlákig. Eszembe nem jutna játszmázni, és sunyin figyelgetni őt.


Milyen kapcsolat az, ahol nem lehet odaállni a másik elé, és elmondani, hogy mit találtál? Miért kell szopatni szándékosan a másikat?

2019. aug. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
92%

"Barátom meg nem nyugodt."


Amíg elő nem került, valószínűleg az a nő sem volt nyugodt, aki nála felejtette.

2019. aug. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, most látom, hogy még nálad van.


Ha netalán tényleg egy másik nőé, akkor már hármótoknak van oka nem nyugodtnak lenni.

2019. aug. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gyanús... Itt inkább az van, hogy valaki más nőjé az a gyűrű, amit elhagyott valahol a lakásban a nagy hévben, szexelés közben!... És észre vette a csaj, hogy nincs meg a gyűrűje, amit valószínűleg nálatok hagyott el és ezért ilyen ideges a srác, nehogy lebukjon, hogy mással kefél míg te nem vagy otthon!...


Ne éld bele magad hogy azt neked szánta a"barátod".


Érni fog meglepetés.... és sírás....


.... De nem az örömtől...

2019. aug. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
35%

Mindenkepp tarsd meg a gyurut. Tagadd le,h nalad van. Akar vidd el anyadhoz,h tegye el neked kesobbre.


Nehogymar meg visszaadd a pofatlan szemetladanak,amikor a kozos agyatokban csalt meg vkivel. Ez a gyuru a minimum,amit megerdemelsz.


En siman szakitanek vele. Belegraviroztatnam a nevem a gyurube es kesobb hordanam. Nem mondhatja meg ugyse,h az kie volt... Egye meg ,amit fozott a szemetlada.


Az eljegyzesi gyurut dobozban adjak es a szekrenyeben lenne,nem leesve a foldre. Az osszes gyuruhoz INGYEN adnak diszdobozt az ekszereszek es a legtobb meg be is csomagolja keres nelkul a diszdobozt!!!!!! Szoktam venni eljegyzesi gyuruket (llyan fazon) a parommal magamnak. Mindig kapok diszdobozt keres nelkul.


N/36

2019. aug. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
94%

Levette a csaj, amíg tusolt, és ott felejtette a fürdőben, vagy leejtette és nem találta.

Az nem túl életszerű, hogy így elszórjon egy jegygyűrűt, amivel meg akar kérni.

A másik, hogy amikor átnézte a porszívót, akkor elmondta volna, mert egy ilyen gyűrű nem olcsó, és nem lenne buli, ha a porzsákkal együtt kidobod.


Tudod, mit tennék? Kitenném facebook-ra, hogy a ház előtt tálaltad, szívesen visszaadod annak, aki bizonyítani tudja (pl korábbi fotóval), hogy az övé. Kiderülne, hogy ki a szerető.

De ha a párod akarja nagyon megszerezni, az is gyanús.

2019. aug. 31. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!