Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyire szokatlan egy színes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szokatlan egy színes köves eljegyzési gyűrű?

Figyelt kérdés
Fehér kő helyett egy kék (zafír) van a közepén, mellette pár apróbb fehér (gyémánt vagy moissanite).

2019. szept. 11. 09:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy csomó ilyet láttam már.

Amúgy miért számít, hogy szokatlan-e vagy sem?

2019. szept. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Láttam mostanába több ilyent.Amúgy nekem tetszik.
2019. szept. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én imádnám, kék vagy lila kővel. <3
2019. szept. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémben is kék kő van, azt hiszem, zafír, de nem értek hozzá, meg két pici fehér. Semmi szokatlan nincs benn szerintem, de nem is brutálnagy a kő, hogy úgy feltűnjön.
2019. szept. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem ízléstelenül nagy, akkor még szép is lehet.

Én nem szeretnék kövesgyűrűt eljegyzésre, de csak úgy hordani az ilyenek jobban tetszenek, mint a sima fehér köves.

2019. szept. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem az, viszont én örültem, hogy a vőlegényemet lebeszélték róla. :)
2019. szept. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Általában nem érdekel mit gondolnak mások, megyek a fejem után, de az ékszerész is azt mondta, hogy fura lenne eljegyzési gyűrűnek, aztán meg a legjobb haverom is, és kicsit szöget ütött a fejembe. Gondoltam megkérdezem itt is, ki mit gondol róla. 99% hogy ilyen lesz, de szívesen meghallgatok minden véleményt és álláspontot.


Utolsó válaszoló, te miért örültél, hogy lebeszélték a vőlegényed róla? Jobban tetszik a fehér köves, mint egy színes, vagy más oka van?

2019. szept. 11. 11:08
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
De nem tök mindegy, hogy mit gondol az ékszerész, meg a haverod? Vagy őket akarod eljegyezni? Nem értem...
2019. szept. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Kísérőgyűrűnek tökéletes lehet, bár két köves gyűrű már lehet túl sok. Az ékszerész helyett puhatold ki a párodtól milyen gyűrűnek örülne.

Az ékszerésszel csak azt beszéld meg, hogy ha a párodnak nem tetszik a gyűrű, akkor meddig milyen feltételekkel tudjátok becserélni másikra ill. nézz ki nála egy "tartalékgyűrűt" (fehér kövest).

Ejtsd meg megfelelő körülmények között a leánykérést, utána majd beszéltek a dologról ("sokat gondolkodtam milyen gyűrűt vegyek, gondolkoztam egy kövesben is, de végül gondoltam ez is szép nem akartam általánost") ha a párodnak a fehérköves tetszene jobban akkor majd együtt visszamentek az ékszerészhez.

2019. szept. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#6 vagyok. Egyrészt azért, mert egy kék köves gyűrűről nekem nem lenne egyértelmű, hogy eljegyzési gyűrű (persze ez nagyban függ a gyűrű stílusától is), másrészt az nem megy mindenhez, mint a fehér, harmadrészt meg az én gyűrűm eleve két színű (sárga és fehér arany) és egy harmadik szín már sok lett volna. :)


Ettől függetlenül én azt vallom, hogy mindenki mindent úgy csináljon, ahogy neki tetszik és ha neked a kék köves gyűrűk tetszenek, akkor inkább olyat vegyél, mint olyat, ami nekem - egy vadidegennek az interneten - tetszik.

2019. szept. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!