Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Férfiak! A gyűrű megvétele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! A gyűrű megvétele után hány nappal/héttel/hónappal kértétek meg a barátnőtök kezét?

Figyelt kérdés
2019. szept. 27. 23:27
 1/10 Derwer ***** válasza:
100%

Kinek hogy... Szeptemberben rendeltem meg, novemberre készült el. Januárban kértem meg a kezét. (már külföldön éltünk, de otthon csináltattam a gyűrűt)


31F

2019. szept. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%

Végtelen idő, mert sosem fogok házasodni. De ha mégis akkor sok, mivel a gyűrűt örököltem, nem vásároltam. Rá kell fogni, hogy ereklye, holott csak simán csóró vagyok. :D


Az élet szar, de már tudok rajta röhögni.

2019. szept. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
Én csak szivatásból vettem, mert már nagyon rágta a fülem. Sosem fogom elvenni. 🤣
2019. szept. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%
A farokgyűrű?
2019. szept. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az elsőnek köszönöm a normális választ.


A többiek meg... sajnálom hogy ilyen hülyén kell leélnetek az életeteket.

2019. szept. 28. 07:41
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Ne sajnáld őket, kérdező. Nem KELL ilyen hülyén leélniük az életüket, saját döntésük.
2019. szept. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Szóval szimplán szánalmasak.
2019. szept. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Novemberben rendeltem, december elején akartam megkérni, de nem érkezett meg. Ìgy december végén kértem meg. Akkor körülbelül 2 hete volt nálam a gyűrű. Egyik barátom viszont fél éve hordja magával, várja a megfelelő pillanatot.
2019. szept. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
13%

Kedves kérdező!

Én soha nem vettem gyűrűt, és soha nem kértem meg a kezét, ettől függetlenül 16 éve vagyunk együtt, a lànyunk 14 èves.

Szerintem nem ezen múlik egy kapcsolat.

2019. szept. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A 3. válaszolónak még életében nem volt csaja, ezért árad belőle a nők iránti gyűlölet :) Bár nem tudom, hogy ő ezt tényleg valóságosnak gondolja, mármint hogy a nem létező csajának nem létező gyűrűt adott-e, vagy csak hazudozik.
2019. szept. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!