Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért olyan fontos a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan fontos a lányoknak a lánykérés módja?

Figyelt kérdés
Szerintem az eljegyzés egy szép és fontos dolog, de nem értem ezt a nagy felhajtást körülötte. A lényege, hogy 2 ember úgy dönt, hogy összeházasodik. De miért kell ehhez külföldre utazni, vagy lemerülni a víz alá? Ettől jobb lesz valami? Vagy ez megint csak azért kell, hogy mutogatni lehessen a facebookon?
2019. szept. 28. 07:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Miért kell minden lányt egy kalap alá venni? Miért a nagyzolós libákból indulsz ki?
2019. szept. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
Nos, nem inkább a pasiknak fontos? Elvégre ők csinálják. A nőknek bőven elég a hagyományos vacsora vagy séta.
2019. szept. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem a legtöbb nőnek teljesen mindegy, hogyan kérik meg a kezét, az a lényeg, hogy megkérik :D Persze, van különbség a munka után konyhában vs a kedvenc együttesed koncertjén a színpadról között, de azért a lényegen nem változtat. A pasik őrlődnek mindig ezen, hogy jajj, csak ne legyen túl snassz, legyen különleges, mert ő túl akarja szárnyalni a lány (meg az ismerősei) minden addigi elképzeléseit. Szerintem annyiból fontos csak maga a mód, vagyis a körülmények inkább, hogy ez is valahol mutatja, mennyire ismered a másikat- én pl sosem szerettem volna nagy nyilvánosság előtti lánykérést vagy hogy a családom körében történjen meg a dolog, nagyon csalódtam volna, ha a párom annyira sem ismer, hogy ennek ellenére ilyen közegben teszi fel a nagy kérdést. Vagy akár fordítva. Szóval szerintem ez legfeljebb ebből a szempontból fontos, máskülönben meg a pasik szokták ezt mindig túlspilázni. Az persze szép, ha el tudom mesélni a barátoknak, hogy milyen romantikus volt meg minden, de ezt akkor is el tudom mesélni, ha a parkban sétáltunk éppen vagy vacsiztunk a kedvenc helyünkön. Akinek nem kérték meg a kezét (de szeretné), az így is-úgy is irigykedni fog, akinek már megvolt, annak nyilván a saját lánykérése lesz a legjobb, szóval őt amúgy sem fogom tudni lenyűgözni, aki meg nem szeretne lánykérést, az egyébként is csak ítélkezni fog, szóval nem teljesen mindegy? :D
2019. szept. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
Én például minél kevesebb felhajtással szeretném.
2019. szept. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
42%

Mert úgy néz ki jól facebookon, instán, és elmondva a sztorit, így irigykednek a barátnők.


Tehát azért, mert a világban egyre kiemeltetbben számít a látszat.

2019. szept. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%

Lemerülni a víz alá? Te most a srácról beszélsz aki meghalt? Nem a lány kérte, ő akarta így, ő volt az aki ki akart emelkedni a többi férfi közül. Szegénynek, sikerült is :-(

Sajnálom, de ezeket a dolgokat nem a nők várják el. Legyen szép és legyen meghitt élmény, ne a konyha asztal mellett történjen, de erre bőven elég egy gyertyafényes vacsora, akár otthon is.

2019. szept. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg fontos, azt pl kifejezetten díjaznám, ha nem merülne le a víz alá és fulladna meg közben. Az is fontos, hogy ne csináljon belőle felhajtást, el is süllyednék, ha valami étterem közepén a péntek esti csúcsforgalomban vagy egy lángoló karikán motorral átugratva, több száz bámészkodó, száját tátó, kamerázó ember szeme láttára kérné meg a kezem. Nekem bőven elég lenne otthon a nappaliban, kettesben.
2019. szept. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, pedig nő vagyok.

valószínűleg a válasz egyébként abban rejlik, hogy nem vagyunk egyformák.

2019. szept. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk olyan kis cuki volt. Elutaztunk egy hosszú hétvégére, elsétáltunk a város lakatfalához. Mondta, hogy hozott lakatot, ettől már elolvadtam. Aztán benyögte, hogy hozott még valamit, és elővette a gyűrűt. 😊 Nem volt túltervezve és 5000 ember beavatva egy flashmobbal, nem volt tapsvihar egy étterem közepén, de nem is mosogatás közben nyögte oda, hogy házasodjunk össze. Romantikus volt, nyilvános, de mégis csak a mi kettőnk meghitt pillanata. Tökéletes volt. 😊
2019. szept. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%

Amiért az esküvő módja is. Az ember ezt úgy tervezi, hogy ilyet csak egyszer csinál az életben, és akkor szeretné megadni a módját, hogy emlékezetes legyen.

Nekem az a fura, aki ezt csak úgy odaböffenti sorozat nézés közben. Értem én, hogy ettől még ugyanúgy jegyesek lesznek, de az a kérdés, hogy mennyire gondolja komolyan.

2019. szept. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!