Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mielőtt eljegyzett a párod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mielőtt eljegyzett a párod, volt bármilyen erre utaló jel?

Figyelt kérdés
Pl. ő vagy a barátai furcsán kezdtek viselkedni, olyan programot szervezett, amit amúgy nem csináltok olyan gyakran, bizonyos dolgokról nem akart sokat beszélni, stb.

2019. nov. 1. 09:14
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Igen, már a lánykérés előtt 5 évvel nagyon árulkodó volt, hogy MEGBESZÉLTÜK EZT... Mint egy normális, érett kapcsolatban ahelyett, hogy vártunk volna a csodára meg agyaltunk volna, hogy na akkor most vajon akar-e a másik házasodni. Az is kifejezetten erre utaló jel volt amikor 5 év után megbeszéltük, hogy lassan ideje lesz a házasságnak. Az, hogy hogyan kéri meg a kezem a legelejétől tök egyértelmű volt, csak egyféle mód volt ami helyes lett volna a mi esetünkben tehát nem ért nagy meglepetés.
2019. nov. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Az elejen megbeszeltuk hogy egyetem utan lesz eljegyzes. Arrol nem tudtam viszont ezt hogyan fogja kivitelezni. Nem volt semmi furcsasag mivel egyedul baratok nelkul intezte. Az egyik gyurumet vitte el meretnek de azt se vettem eszre szoval jo kis meglepetes volt
2019. nov. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%
neee, úgyis kidob, inkább idd el a pénzt.
2019. nov. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Elutaztunk, ezt hónapok óta tervezgettük. Teljesen máshogy vezetett, nem kevésbé biztonságosan, csak máshogy. Nem tudtam, miért izgul, aztán este kiderült. 😊 Akkor vezetett így azóta, amikor vajúdtam a gyerekekkel és mentünk a kórházba. 😊
2019. nov. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Én is tudtam, hogy a közeljövőben sor kerül rá, már vártam is, hisz nagyjából már az esküvő időpontja is volt. Az előtte lévő napokban nem voltak jelek, viszont aznap reggel kicsit furán viselkedett.
2019. nov. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
Nem, mert nem ötéves kislány vagyok, aki meglepit vár, hanem felnőtt emberek vagyunk, akik tudatosan a jövőjüket tervezik. De látom, én is le leszek pontozva, mint az 1-es.
2019. nov. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó, többen is írtuk, hogy meg kell beszélni, tisztázni kell a jövőre vonatkozó terveket. Ugyanakkor miért baj az, miért kell lenézni ha valaki meglepetésként szervezi meg az eljegyzést? Úgy értem, meg van beszélve hogy körülbelül mikor lesz - mint ahogy nálunk is meg volt, hogy az egyetem után - de magáról az eljegyzésről nem tud a lány semmit és meglepődik? Miért baj és kislányos ha egy férfi ezt romantikusan csinálja?
2019. nov. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
42%
#7 Mindenkinek más a romantikus, én eleve fázom ettől "az eljegyzés ajándék a nőnek és kegy a férfi részéről" mentalitástól. Azt elismerem, hogy túlreagáltam, amiatt van, hogy ebben a kategóriában sokszor betámadják azt, aki nem a nagykönyv szerint éli az életét, és megörültem 1-es válaszolónak mint hasonszőrűnek :)
2019. nov. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nem. Előtte nemrég vált el, így egyáltalán nem erőltettem a dolgot. Tudtam, hogy komolyan gondolja velem és ennyi elég is volt. Emiatt derült égből villámcsapás volt a lánykérés, nem vettem észre, hogy gyűrűt dugdosna, vagy rejtegetne a lakásban valamit. Persze odavissza voltam a boldogságtól, nagyon egyszerű, romantikus lánykérés volt, igazán hozzánk illő.
2019. nov. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!