Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ti megbeszélnétek a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbeszélnétek a párotokkal hogy már szeretnétek a kapcsolatban magasabb szintre lépni?

Figyelt kérdés
Megbeszélnétek nő létetekre, hogy jegyben szeretnétek már járni vagy inkább nem?
2019. nov. 3. 19:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha magától nem esne le neki, hogy szintet kéne lassan(vagy már) lépni, akkor előbb-utóbb igen. Ne vesztegesse az időm senki.
2019. nov. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Lachesys ***** válasza:
100%
hat en nem igy, hanem hogy hazassagban kepzelem el az eletem es gyereket is szeretnek. ha komolyodik a kapcsolat ezt elmondon. most 25 vagyok, ha a jelenlegim 30 elott nem jegyez el.... oszinten nemtom mit fogok kezdeni, mert amugy szeretem, es tokeletes apa lenne:D szoval nem akarom otthagyni. remelem nem kerul sor erre, vegulis azt mondja, "hazaerkezett" es veglegesnek erzi ezt a kapcsolatot.:) azert ez jo jel.
2019. nov. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
10%
Sok nő szóba hozza ezt a kérdést, mert nem akarja vesztegetni az idejét egy olyan férfi mellett aki nem akar elköteleződni. Manapság a leánykérések felét a nők erőszakolják ki ezt bizton állíthatom. Válaszút elé állítják a férfit, hogy vagy eljegyzés+esküvő vagy felejtsék el egymást. A férfiak zömének nem sürgős a házasodás, baráti körömben legalábbis ezt tapasztalom(30+).
2019. nov. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Lachesys ***** válasza:
85%
#3 de megis mit kene tennie a nonek?:D en sem akarom kieroszakolni ezt. de varjon 40 eves koraig hatha elveszik? vagy mire gondolsz? szerintem ertheto, hogy egy no biztonsagra vagyik es egy plusz megerosito erore, mielőtt pl gyermeket vallalna.
2019. nov. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
13%

ahogy 3-as mondja sokan kierőszakolják.


Mi történhet ha kierőszakolják, ergo ultimátumot adnak?

1. elb**asznak egy lehet, hogy amúgy tökéletes boldog kapcsolatot, és emiatt elválnak útjaik

2. a férfi rábólint, de csak azért, hogy a nő megnyugodjon, vigyorog majd az eskövőn megy a rongyrázás, és fuhhhhh végre túlvagyunk rajta, na most legalább megnyugszik


Ha nem magától jön akkor nem az igazi.


De kérdem én, ha az a 2 fél boldog, vidámak, kiegyensúlyozott a kapcsolat, az egész életük szinte tökéletesen alakul, miért kell elb**aszni egy "vegyél el" ultimátummal?


A kapcsolat elején! A kapcsolat legelején tisztázni kell, hogy valaki házasságpárti e egyáltalán avagy sem.


"nem akarja vesztegetni az idejét egy olyan férfi mellett aki nem akar elköteleződni. " ---> ezzel olyan téren nem értek egyet, hogy a gyűrű meg a papír nélkül nem létezik elköteleződés? Ergo nincs bizalom a nő részéről.


És ha a bizalom nincs meg, csak akkor ha elveszi feleségül, akkor azaztán egy marha stabil kapcsolat....

2019. nov. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

Utolsó: Szerintem mindenki tisztában van azzal, hogy a házasság egy papír, fel lehet bontani, semmivel sem komolyabb, mint egy együttélős, boldog párkapcsolat.

Ennek ellenére a legtöbb nőnek maga a gesztus igen is lényeges. Azt sugallja, hogy valóban úgy érzi a férfi, hogy neki elég az az egy nő. Biztos benne, hogy tudná szeretni élete végéig, nem akarna fél év múlva másik nő ágyába bújni stb. Ha valaki nem hajlandó a házasságra, akkor az a nők nagy részének olyan érzés, mintha a férfi nem lenne biztos a dologban. Mintha éppen abban a pillanatban jól ellenne, de azért ott lebegne a levegőben, hogy ha jön jobb lehetőség, akkor lelép.

És hiába tudja valaki ésszel, hogy mennyi válás van és mennyire nem garancia semmire egy lánykérés, attól ez még ilyen. Saját magam is így érzem. nekem fontos, hogy a párom megkérje a kezem.

2019. nov. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
6%
Pasiként nem örűlnék neki. Olyan erőltetett lenne. Mondjuk eldöntöm akkor kérem meg a kezét amikor 1500 napja járunk erre mondjuk titokban készűlnék... De 1234en en jönne a "megbeszélés"....
2019. nov. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
20%

Megint az eljegyzés kierőszakolós nő az? Unalmas már ez. Leírtam már erről a véleményemet, hogy undorító dolognak tartom ezt a házasság kierőszakolását (mert igen, ez az).

Ha ezt a kérdést én megkapnám lelépnék mert biztosan tudom, hogy mi a vége. Aki hülye, az belemegy és elveszi de teljesen erőltetett. Annak mi értelme? Hidd el egyik férfi sem hülye. Ha nem vett még el, akkor még nem akar. Ennyi.

2019. nov. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem ennyire direkten, de megkérdezném, hogy hogyan látja a kapcsolatunk jövőjét.
2019. nov. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Tudom hogy velem tervezi a jövőjét, ezt átrágtuk már. Én arra gondolok hogy leülünk és megbeszéljük, hogy akkor elkezdjük szervezni az esküvőt és jegyesek vagyunk. Esetleg ez manapság már nem módi, csak a csili-vili gyűrűs, letérdelős lánykérés jöhet szóba?
2019. nov. 4. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!