Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért érzem azt hogy meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt hogy meg akarja kérni a kezem? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Párom olyan kedves velem mindent megcsinál helyettem és egésznap csak nevet jó kedve van ha megkérdezem min nem mondja meg.

Nekem már az fura volt hogy mikor barátnőmmel voltunk vásárolni megállt ott ahol a gyűrűk vannak és mondta milyeeen szépek mennyire tetszenek neki. Rám néz és kérdezi neked melyik tetszik?

Szerintem párom mondta neki hogy kérdezze ezt meg

5 éve vagyunk együtt


2019. nov. 7. 08:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Most jobb, ha bebeszéled magadnak, majd nem lesz semmi?


Vagy, ha valóban azt szeretné, akkor nem jobb, ha váratlanul ér?


Minek ez a találgatás?

2019. nov. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Édesistenem
2019. nov. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%

5 év alatt nem sikerült megbeszélni, hogy tervez-e házasságot, eljegyzést, és ha igen, mikor szeretné?

Szép gesztus, ha az eljegyzés időpontja és módja meglepetés. De az, hogy fogalmatok sincs egymás terveiről és ilyen semmitmondó jelekből kell következtetni egy életre szóló döntésre, inkább felelőtlenség.


A kérdésre válaszolva: lehet, hogy meg akarja kérni a kezedet. De az is lehet, hogy más miatt jókedvű, a barátnő pedig maga is romantikus eljegyzésről álmodozik, és szeretne róla beszélgetni.

Mi lenne, ha ahelyett, hogy titkokban reménykedsz és gyűjtöd magadban a feszültséget minden egyes csalódásnál, inkább leülnél vele beszélgetni a jövőtökről?

2019. nov. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
5 éves kapcsolatban nem beszéltetek a jövőről, hogy ki hogyan gondolja? Hány évesek vagytok?
2019. nov. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

En 27 párom 28

De beszéltünk róla hogy majd akarunk esküvőt de ő azt mondta az majd csak 30 éves korom utan valamikor

2019. nov. 7. 09:55
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Tökéletesen egyetértek a 3. válaszolóval. Minden szava igaz. :)


Persze esélyes, hogy szeretne megkérni, de ha beleéled magad, és mégsem történik meg, akkor csak fájni fog.

2019. nov. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%

Annyira sok mostanában az ilyen “ti nem beszélitek meg előre mit akartok blabla” hozzászólás... képzeljétek én sem ültettem le a páromat, hogy na most akkor azonnal beszéljük neg az életünket. Tudván tudjuk, hogy kb mikor szeretnénk esküvőt, mikor szeretnénk gyereket, hogy lecserélnénk a lakást egy házra stb. de, hogy ezen belül ő mikor térdel le elém vagy hogy egyáltalán letérdel e és hol és milyen évszakban, arról fogalmam sincsen és szerintem ettől nem vagyunk gyerekesek vagy kevesebbek, mint azok akik haditervet írnak. egy normálisan működő kapcsolatban azért az ember érzi, ha a másik az igazi és szerintem ezt nem kell szó szerint megbeszélni. Persze màs az, amikor tudod, hogy a párod esküvőellenes és utálja a gyerekeket is..

Szóval totál nem értem, hogy miért kell rögtön leteremteni a kérdezőt, hogy merttiaztánnembeszéltétekmeg ésakkormostmégismitvársz gyerekesekvagytokbezzegazénfétjemnemtérdeltlemertőférfi nekemmegnemishiányzottabohóckodásmertnővagyok hülyeségekkel.


Sőt, tudjátok mit! őszintén sajnálom az olyan nőket, akik itt, mád nőkön élik ki magukat.. talán a szívük mélyén ők is örültek volna a párjuktól egy ilyen gesztusnak..

2019. nov. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%

3-as, 4-es! Ti mégis melyik mondatból vettétek le azt, hogy a kérdező nem beszélt a jövőről a párjával? De tényleg, melyikből?


Attól még, hogy megbeszélték a terveiket a lánykérés időpontja lehet meglepetés és arra mégis mi alapján kellene gondolnia, ha nem ilyen apró jelekből? Komolyan, szerintem van 4-5 ember aki már tűkön ül, hoy az ilyen kérdések alá odaböföghesse, hogy a kérdezők milyen gyerekesek es mennyire komolytalan a kapcsolatuk is..

2019. nov. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Na mi lett végül kedves kérdező? :)
2019. nov. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Még nem kért meg
2019. nov. 16. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!