Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Vélemény? Igaza van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény? Igaza van?

Figyelt kérdés

Párommal csak hétvégente tudunk találkozni, mert álmai munkáját megelőző képzésre jár.

Én általában szoktam hétvégente is dolgozni egy egy napot, ahogy épp van kedvem, és időm.

Páromat eddig nem zavarta, most viszont közölte velem, hogy a hétvégéken egyáltalán nem mehetek dolgozni, mivel ő ilyenkor van itthon, a hétvége szent, és töltsük együtt.


Én mondtam neki, hogy egyezzünk ki abban, hogy kéthetente megyek csak dolgozni, de hallani sem akar róla, azt mondta oldjam meg hétközbe, mikor nincs itthon.


Nem érti, szerinte másnak evidens lenne, hogy hétvégén, ha nem muszáj nem dolgozunk, főleg, ha olyankor van itthon a párunk...

Szerinte ez természetes kéne, hogy legyen, én viszont ki vagyok akadva, mert dolgozni megyek nem pasizni, és én se tilthattam meg neki, hogy a képzésre elmenjen, nem is hagyta volna.


2019. nov. 10. 20:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Vihar a biliben.
2019. nov. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%

Kedves D. Katalin!

Ha van rá mód, mellőzzük a privát üzeneteket! Én sem üzenek Önnek semmit privátban.

2019. nov. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Ő meg oldja meg a tanfolyamot délelőtt, mert a közös vacsora szent, te meg olyankor vagy otthon...

Mennyivel fontosabb ő a kapcsolatban, hogy csak neked kell alkalmazkodni és áldozatot hozni, hogy mert ő úgy döntött, hogy tanul? Nem te kérted, hogy csak hétvégén lásd.

2019. nov. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

:D vicces arc a párod :D :D

Ugyan már ki ő, hogy dirigáljon, hogy te mikor dolgozhass? A magasságos atyaúristen? :D

Menj nyugodtan dolgozni, vagy mondd meg neki, hogy oké, nem dolgozok, de akkor eltartasz kispajtás.

Ja hogy azt meg nem akarja?

Akkor oldja meg hogy hétköznap is tudjatok találkozni.


Nem csak az ő ideje és elfoglaltsága szent, hanem a tied is. Aki ennyire nem kompromisszumképes... arra az emberre nagyon ne számíts.

2019. nov. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk tény, hogy így semmi idő nincs egymásra. Bár ezt a kapcsolatot már megette a fene, úgyhogy mindegy is.
2019. nov. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

Ès eljegyzésre gyűjtesz, vagy hogy sikerült pont ebbe a kategóriába sorolni a kèrdést?


Azért afölött meg ne menjünk csak úgy el, hogy a kérdező azért dolgozgat hétvégente, mert épp van kedve. Gondolom akkor nem muszájból dolgozik. Nekem evidens, hogy ha X napon tudok együttlenni a párommal, pl mi minden csütörtök délután együtt tudunk lenni, akkor nem arra a délutánra vállalok plusz melot kedvtelésből, vagy kávézok a csajokkal vagy akármi. Szerintem, ha az ember szerelmes és szeretne időt tölteni a párjával, akkor ezt nem kell magyarázni, nekem is szarul esne a barátod helyében. Gondolom, ha látná, hogy ez egy komoly munka és fontos neked, akkor nem így állna ő sem hozzá.

2019. nov. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem eljegyzésre gyűjtök, elnéztem a kategóriát! :D
2019. nov. 11. 13:22
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
Óvodàs szinten viselkedik a pasid. Felnőtt ember akkor dolgozik ha menni kell, vagy ha akar mert pl szereti és + maga osztja be az idejét. Bort szlapàl és vizet prédikàl a pali. Követeli hogy te alkalmazkodj hozzà, de ő nem tenné. Én màr dobtam volna a helyedben...
2019. nov. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

November óta mire jutottatok?

Vihar a bimbiben, de azért komoly is lehet a dolog. Így, hogy ő kijelenti, hogy nem mehetsz dolgozni, elég nagy gáz. Ha normálisan közölné, hogy szerinte nem kéne menned, hogy többet tudjatok együtt lenni, az oké. Az is oké, hogy te nem utasítottad el lazán, hanem csináltál egy kompromisszumos helyzetet.

A kérdés az, hogy a jövőben mi lesz veletek? Egyeznek a céljaitok? A jövőben is ő akar dönteni mindenről?

2020. jan. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sikerült kompromisszumot kötni?
2020. jan. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!