Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Meg akarja kérni a kezem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akarja kérni a kezem? Miért viselkedik máshogy?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt

Nekem nagyon furcsa mostanában nagyon nagyon kedves és érzem hogy izgul. Hétvégen mindig megyünk valahova, azt csináljuk amit én szeretnék. Ma azt mondta hogy majd szombaton megyünk vacsorázni meg utána valahova de nem mondja el hova. Kb 1 hete Mikor filmeztünk itthon leszedte a kezemről a gyűrűim és nézegette én akkor nem nagyon figyeltem rá mert érdekes volt a film. Sokkal többet törődik velem..

24 éves vagyok, barátom 26


2019. dec. 12. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.
2019. dec. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem csak beképzeled . Aztán lehet tévedek, lehet nem.
2019. dec. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
"leszedte a kezemről a gyűrűim és nézegette" és megtalálta, hogy legutobb amikor kiverted neki, melyik gyürüd sértette fel a börét? (Ez ugyanugy belefér az eseményekbe ahogy a lánykérés! Ne fantáziálj, beszélgess vele!!!)
2019. dec. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Mennyi frusztrált gyökér van itt.
2019. dec. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valószínű, de túlzottan ne éld bele magadat, nehogy csalódj, ha mégsem. :)
2019. dec. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!