Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lassan 4 éve vagyunk együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 4 éve vagyunk együtt a párommal és 7 hónapja élünk együtt én szeretném ha meg kérné a kezem de ő nem mond rá semmit. Nagyon jól meg vagyunk minden jó. És még sem. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2020. jan. 6. 18:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Már megkapta a kezed, meg minden egyéb testrészed is. Minek kérje?
2020. jan. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Milyen idősek vagytok?
2020. jan. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Hát ez elég rosszul hangzik.
2020. jan. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Tisztáztátok ezt a témát az elmúlt években? Hogy ugyanaz a terv? Többek között a házasság. Mikor legyen gyerek kb (ha akartok), stb.
2020. jan. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ő 21 én 20 konkrétan nem tisztáztuk de volt már szó róla
2020. jan. 6. 19:32
 6/12 anonim ***** válasza:
54%

Két féle típus van, az egyik úgy áll hozzá, ha megkéri a kezed, akkor ott 1 éven belül házasság kell legyen. Enélkül számukra elveszti a komolyságát, mint mikor egy 16 éves tini megkéri a 10.B-s Rozi kezét, mert ilyen is van ám. Emlékszek is ilyenre régről.


Másik típus nem siet sehova, képes jegyben járni éveket, és nem gondol ilyen balgaságokra. Ez vagyok én, 2 éve jegyeztem el a menyasszonyomat, idén jön a baba de a házasság valószínűleg még mindig nem idén lesz.

Nekünk ez csak papír, egyelőre boldogok vagyunk így, majd eljön annak is az ideje. Ezt így 30 évesen mondom


Az első példa pedig a legjobb barátomra igaz, ő ha megkéri a párja kezét, azt követően esküvőnek kell lennie.


Na ezt nem ártana tisztáznotok, hogy neki mint jelent a lánykérés, mennyi időre rá akarna házasodni.

2020. jan. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

20-21? Ennyi idősen én sem akarnék összeházasodni, hiába van az a 4 év... Nem csodálom, hogy nem reagál. Ne erőltesd.

24N ( 3 éves kapcsolat, remélem 3 éven belül kéri meg a kezemet)

2020. jan. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Leültetek megbeszélni a jövőbeni terveket? Házasság, gyerek stb? Ezek a tervek egyeztek? Mert ha nem, akkor veszett fejsze. Együtt élsz vele, neki ez így kényelmes. Ha MAGÁTÓL, semmilyen külső kényszer nélkül nem szánja rá magát, akkor nem is fogja soha. Ezt erőltetni, kierőszakolni nem lehet. Vagyis, ki lehet, de nem lesz jó a vége.
2020. jan. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ebből a " nem mond rá semmit" az aggasztó.

Sok ilyen témátok van?

2020. jan. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Esze àgàban sincs elköteleződni melletted.
2020. jan. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!