Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A párom eljegyzett az otthonba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom eljegyzett az otthonban a nevelő megakarta nézni a gyűrűt én mondtam neki, hogy sohasem szeretném lehúzni az ujjamról ő megtette mert megakarta nézni külön is mit tegyek hogy ezt jóvá tegyem? Mert engem is és őt is bántja a helyzet.

Figyelt kérdés
Mármint a páromat mert mindenkinek megmutattam

2020. jan. 6. 23:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Most mi van, ki húzta le kinek az ujjáról? Amúgy akkor is egy baromság ilyesmin behisztizni.
2020. jan. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem kell tenned, felejtsd el. Számtalan helyzet lesz, amikor le fogod venni.
2020. jan. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
17%

Az emberek annyira együgyűek, hogy az értelmetlen hülyeségekből is képesek a legnagyobb hisztit levágni.

Az ember találta ki azt, hogy mindenkinek egy párja lehet, és az ember találta ki a házasságot is. Jellemtelen marhaság az egész. Nem ezen fog múlni, hogy ki marad együtt és ki nem.

A múltban is rengeteg olyan ember élt, akik azt se tudták még mi az a házasság, még is boldogan éltek míg meg nem haltak. Ti meg gyarló emberi lények, hisztiztek, ha nem vagytok elvéve, vagy mert le vette valaki a gyűrűt. -.-"

Szánalom.

2020. jan. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
A nevelő húzta le. És a párom ezen kicsit berágott hogy én nem szeretem és majd mást biztos jobban fogok szeretni.
2020. jan. 6. 23:38
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
Jó Isten gyere le🤦‍♀️
2020. jan. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
...
2020. jan. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
96%
Ertem. Tehat fiatalkoru vagy es otthonban elsz. Eretlen vagy! Nem is ertem hova gondolsz?
2020. jan. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Elnézést negatív kommenteket nem kérek köszönöm. 5 hónap és 18 leszek.
2020. jan. 6. 23:50
 9/21 anonim ***** válasza:
89%
Ezen ne idegeskedjetek. Nekem is lehúzták az ujjamról, én is úgy éreztem hogy nem szeretném levenni jó sokáig, szr érzés volt de ez butaság hidd el. Esküvő után is így voltam de hát le kell venni sokszor mert úgy kényelmes, aztán visszahúzod vagy megkéred hogy ő húzza vissza 🙂
2020. jan. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%
Majd lehuzod te magadtól is pár év múlva.
2020. jan. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!