Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi a titokzatos évük?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a titokzatos évük?

Figyelt kérdés

Legfőképpen férfiakhoz szól mert erre csak ők tudnak válaszolni!

Mi szerint kértek meg egy lány kezét?Furcsa kérdés de kb. hány évet akartok kapcsolatban lenni azzal a lánnyal miután elkezdtek gondolkodni az eljegyzésen?

(minden férfi más hangsúlyozom megint, ez csak érdekel!!!)


2020. jan. 9. 15:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy év alatt el lehet dönteni. Ha az ember akkor sem biztos benne, szerintem fölösleges várni. De ez csak én vagyok.
2020. jan. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
9%
Én a személyiségem és a nézeteim szerint kérem meg. Pontosabb nem kérem, mert nem hiszem, hogy egy gyűrű vagy papír az, aminek jelképeznie kell a kapcsolatot. Ez csak egy hagyomány. Szerintem sokkal inkább a tettek és a mindennapok történései, a bizalom és a kommunikáció, amiben jelezni lehet az egymás iránti összetartozást 🙂
2020. jan. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Derwer ***** válasza:
47%

Szerintem, általánosságban:

1. évben: Badaraság

2. évben: még rózsszín köd, túl korai

3. évben: Reális lehet

4-5. évben: Ha viszonylag fiatalon kezdődött a kapcsolat kellhet ennyi idő nmi egzisztenciához, külön éléshez.

5. év után szerintem már nem sokminden fog történni , hacsak nem nagoyn korán kezdődött a kapcsolat. (18-22évesen)


Szerintem legalábbis.


31F

2020. jan. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem ez erősen életkorfüggő, de felnőtt korban, mondjuk férfiaknál inkább 28-30 év felett 2 év alatt azért el kellene tudni dönteni, hogy az ember azzal a nővel akar-e lenni, vagy sem. Ha mondjuk a 36 éves párom 2 év után sem kérné meg a kezem, erősen elgondolkodnék, hogy mégis mi van. Ha ennyi idő alatt nem érik meg benne a gondolat ennyi idősen, akkor nem is fog.

Fiatalabb életkorban azért más a helyzet, ott akár 4-5-6 év is simán lehet.

2020. jan. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Fiatalon kezdődött a kapcsolatunk én most leszek 20 éves ő meg 4 hónappal utánnam, jovoheten leszunk 3 éve együtt.Nem szeretném én sem túl korán azt, hogy megkérjen meg azt, hogy kötelességnek érezze meglépni mert az nem szívből jön. De akkor sem tudom azt hova rakni hogy össze költözés után.jol megvagyunk, bizalom megvan,hosszabb ideig is tartozkodtunk mar együtt 3 ev alatt 2x voltunk nyaralni..hátránya van mert hiába mondja de se ideje, sem pénzünk nem lesz arra, hogy majd ő hagyományokhoz hívően, szépen módját megadva megkérjen. Mivel manapság már eléggé leegyszerűsítik a *fiatalok* a dolgokat.
2020. jan. 9. 17:46
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
20 évesen ne várd,hogy megkérjen, jó eséllyel nem fog. Szerintem nagyon kevés férfi van, aki 25 éves kora alatt hajlandó elköteleződni. Hiába 3 év.
2020. jan. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%

Az egyetlen értelmes választ (a 31F írását) sikerült jól leszavazni :D pedig nagyon jól összefoglalta.


Egy 19 éves fiútól várod azt, hogy elvegyen feleségül? Nem vagy egészen normális. Ilyen idős korban nem nősülni meg összeköltözni kellene, hanem egyetemre felvételizni/járni vagy munkahelyet keresni, szórakozni, megalapozni az életét.

Az nem volt elég, hogy anyuék pénzén össze tudtatok költözni, most azt is elvárnád, hogy a zsebpénzéből még gyémántot vegyen neked?

2020. jan. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem várom ezért is kérdeztem a férfiakat, hogy mikor van az-az idő amikor eltudnak köteleződni,de ez mindenkinél más és más viszont azért szeretném ha még összeköltözés előtt meglépné ezt a dolgot.

Csak egy *gyűrű* ha netán valami baj lenne az együtt élés során vissza lehet adni a gazdájának mivel nem várom el,hogy megkérjen és egyből házasság mivel en is megakarom adni a modjat a jegyben jarasnak.

2020. jan. 9. 17:58
 9/17 A kérdező kommentje:
Csak úgy szólok addig nem koltozunk ossze amig nincs munkahely.Masreszt a megalapozasa a koltozesunknek elorebb meglesz mivel a nyaron dolgozunk amellet hogy iskolaba jarunk teszem hozza technikusin masreszt egyikunk sem akar mar ezek utan egyetemre menni.Anyucinak meg apucinak semmi koze ehhez!!!
2020. jan. 9. 18:00
 10/17 anonim ***** válasza:
24%
9 hónap után kért meg a férjem, 19 voltam. 😊
2020. jan. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!