Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek megkéri valaha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megkéri valaha a kezem?

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk együtt. Az elején az állítása szerint házasságpárti volt. Én nem akartam ráerőltetni semmit, néha láttam, hogy a számítógépen gyűrűket nézegetett, bár az még nagyon a kapcsolat elején volt, aztán egyszer a telefonján is láttam (nálunk nem tabu hozzányúlni a másik dolgaihoz). Ez is már 4 éve volt kb, azóta hallgat. Ha rákérdeztem, se mondott nagyon semmit. A napokban megint felhoztam, hogy egyáltalán valaha össze fogunk-e házasodni, vagy nyugodjak bele, hogy soha nem vesz el. Erre az volt a válasza, hogy ő 2 éve gondolkozott ezen, de akkor valamiért, mert én megváltoztam (??????) nem tette meg végül. Igazából én arra gondolok, hogy megint csak mondott valamit... Mert anno ebből semmit nem vettem észre. Akkor voltam én 24, ő 33 éves. Szóval úgy néz ki, hogy azóta bizonytalan, és nem tudja, hogy mit akar... De közben azt mondta, hogy nem zárja ki, hogy valaha össze akar házasodni. Ugye jól érzem, hogy ez csak már tűzoltás volt a beszélgetés végén és esze ágában sincs 7 év után, 35 évesen elvenni? :( Bár fogalmam sincs, milyen változásról beszélt, nyilván nem vagyok olyan, mint 19 éves koromban, amikor összejöttünk, de ő is változott, mint minden ember... Közben érzem, hogy szeret, de akkor mi ez a bizonytalan, altató szöveg?
2020. jan. 11. 20:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem fogja megkérni a kezed. Mi lenne a motivációja? Miért lenne az jó neki?
2020. jan. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Valamiért elég sok férfi megteszi, ráadásul azért, mert ő szeretné, úgyhogy gondolom van rá motivációjuk. Ha meg csak egy papír, akkor akár azért is, mert tudja, hogy a másiknak ez fontos...
2020. jan. 11. 20:31
 3/19 Noren1989 ***** válasza:
80%
Mi azt kérdeztük, hogy a te emberednek mi a motivàciója. Ilyen kontextusban nincs ilyen, hogy "úgy gondolom", "a legtöbb pasi"... Stb. Specifikàljuk a helyzeted, rendben?
2020. jan. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem
2020. jan. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Sajnos nem látok a fejébe, de gondolom arra akartok célozni, hogy semmi, mert úgy élünk, mint a házasok, nem adna hozzá semmit, neki így kényelmesebb, stb... Ha ennyire húzza, akkor tényleg nem lehet semmi motivációja. Leszámítva, hogy én rosszul érzem magam ettől, de ez úgy néz ki, kevés.
2020. jan. 11. 20:38
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
#20.38 Ezzel meg is válaszoltad a kérdésed.
2020. jan. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%

Ennyi év után ne is várd már hogy megkéri a kezed. Ha akarta volna, már lett volna rá elég ideje megtenni így a hét év alatt! Csak altató duma az egész hogy azt mondta, hogy "nem zárja ki, hogy valaha össze akar házasodni." Csak hogy befogd végre a szád!...


Egyébként igen, lehetséges hogy egyszer majd valamikor megkéri a lány kezét, de az ezer százalék, hogy nem te leszel. Mivel ezzel az egésszel és idő húzással csak azt bizonyítja, hogy nem melletted képzeli el hosszú távon a továbbiakat házasság terén.


Nem te vagy az igazi neki.

2020. jan. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, de neki ez a tokeletes szituacio. Van fix punci, rendezett helyzet, es kedvere varhatja, vagy akar tudatosan keresheti is az igazit - akit aztan 6-12 honapon belül eljegyez, te meg csak lesel mint hal a szatyorban.
2020. jan. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem valószínű, hogy megkéri.Legalabbis nem a tiédet.Baratnom majd 10 év után nagy nehezen kihisztizett egy eljegyzést.Fel év se telt el, a pasi összejött egy másik lánnyal, lelépett, el is vette, gyerekük is lett. Mindez úgy 2-3 éven belül. A pasi nem akarta fiatalon lekötni magát, barátnőm mellett szépen megvárta az igazit, meg az időt, amikor már szeretne megállapodni.Nem biztos, hogy nálatok is így van, de azért nem az lenne az első. Mondjuk olyat is ismerek, akik 10 év után házasodtak. Akkor meg már minek? Talán nem jött jobb.
2020. jan. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

És ha nem, akkor mit teszel?


Mindent feladsz mert nincs gyűrű? Eldobsz mindent?


Vagy még várni fogsz ki tudja hány évet?


Boldog vagy vele? Vidám, örömmel mész haza hozzá?


Ha neked fontos a házasság mert számodra, a nélkül nem lehet együtt 2 ember, akkor mond meg neki, hogy vagy lesz esküvő vagy ádíjjosz

2020. jan. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!