Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Jogosan sértődött halálra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődött halálra a barátom?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, mondtam neki még az elején, hogy nem akarok férjhez menni, gyereket. Akkor nem is volt ez gond neki, nem is került többet szóba.

Pár napja reggel még feküdtünk az ágyban, beszélgettünk, egyszer csak megkérdezte, hozzá megyek-e. Kapásból kinevettem, azt hittem viccel. De ő nem nevetett, fel is kel hirtelen, aztán egész nap alig szólt, látszott valami baja van. Délután megkérdeztem tőle, hogy komolyan gondolta-e a lánykérést. Komolyan gondolta. Azóta meg van sértődve, nem is igen beszélünk. Vége a kapcsolatunknak?

29/n


2020. jan. 27. 14:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Mi nem tudjuk megmondani, mekkora gondez a nálatok. Ha a barátod komolyan vágyik a házasságra, te viszont elzárkózol ettől, akkor lehet, hogy vége lesz a kapcsolatotoknak.
2020. jan. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De akkor miért nem mondta az elején?
2020. jan. 27. 14:35
 3/19 anonim ***** válasza:
73%

Mert az elején csak kaland voltál, vagy egy új próbálkozás a sok közül, most viszont már fontos vagy neki.

Egyébként elég béna módon kérte meg a kezed, viszont a te reakciód szörnyű volt. Kinevetted a legmélyebb vágyát.

Beszélj vele.

2020. jan. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
62%
Előfordul nőkkel és férfiakkal is, hogy egy kezdetben számukra nem túl komoly kapcsolat a lelkükben olyan átalakulásokat visz végbe, hogy a szándékaik megváltoznak, komolyra fordulnak és végleges társat látnak abban, aki eredetileg nem volt az. 2 év alatt szerintem egy ilyen átalakulás simán végbemehet. Valószínűleg nagyon megszeretett, kötődik hozzád, s úgy érzi, veled akarja leélni az életét. Ez gyönyörűszép dolog szerintem. A férfiak gyakran nem a szavak emberei, de valószínűleg ez van a lelkében. Ha ezt nézed, akkor érthető, hogy a nevetésed számára sértő is lehetett. Most már neked kell eldöntened, hogy el tudsz-e köteleződni mellette, szereted-e annyira, hogy ezt vállalni tudod. Szerintem menj oda hozzá és őszintén köszönd meg tőle a lánykérést, elnézést kérve, hogy kinevetted, majd kérj tőle mondjuk egy hónap gondolkodási időt, a döntésed súlyosságára való tekintettel. Szerintem meg fogja érteni és meg fog enyhülni.
2020. jan. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
33%

A férfi helyében én nem sértődtem volna meg, szerintem nem volt jogos. Gondolom te sem bántásból, nem gúnyosan nevetted ki? Tehát nem űztél gúnyt a helyzetből, csupán meglepődtél, nem hitted el a helyzetet, nem? Ebben mi a sértő?

Akkor vállna sértővé, ha gúnyolódna rajtam a párom és ebből fakadna a nevetése. Ha olyan a helyzet, hogy hihetetlennek tűnik a lány kérés, akkor talán megpróbálnám jobban elhitetni a dolgot.

2020. jan. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem sértően nevettem ki, csak simán nevettem, mint mikor poénkodunk.

2020. jan. 27. 14:55
 7/19 anonim ***** válasza:
37%
Elmondom mi a helyzet. Ő is úgy ment bele ebbe a kapcsolatba, ahogy te, hogy jó leszel neki dugni, meg együtt élni. De közben ő belédszerelmesedett. Azt hitte, te is őbelé, De nem. Ezt kellene megbeszélnetek. És ha tényleg ilyen aszimmetrikus a kapcsolatotok, akkor engedjétek el szépen egymást.
2020. jan. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
52%
Eltelt 2 év. Nézd az ő oldalát, valószínűleg úgy érezte nem vele tervezed a jövődet.
2020. jan. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
62%
Így akart az elején bevágódni, hogy azt mondta, amit hallani akarsz, hogy ő sem akar. SZóval, hazudott. Remek indítás.
2020. jan. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
24%

Aha, ha azt mondtad volna neki kezdetektől hogy akarsz gyereket meg családot, akkor ő nem akarná annyira. Ez valami miatt sokszor így van, és ha nem akarsz, akkor meg rá akar beszélni.

Így izgalmas voltál neki és sikerélmény lenne neki ha belemennél.

2020. jan. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!