Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Gyűrűt találtam mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyűrűt találtam mit csináljak vele? Nekem vette? Nem korai még ez?

Figyelt kérdés

Nyáron jöttünk össze de már ismerjük egymást gyerekkorunk óta mindig beszélgettünk. Most nem rég költöztunk össze nagyon szeret érzem én is nagyon szeretem de szerintem meg rá ér. Zsebében találtam.. Mosás előtt át néztem a kabát zsebét és az volt benne. Gondoltam rá hogy valamelyik haverjae de nem tudom.

25 éves vagyok


2020. jan. 29. 22:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%

Miért venne el???


Majd a szerelmét.

2020. jan. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
18%
Cool story bro
2020. jan. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
38%

A kabát az egy olyan dolog, hogy tavasztól télig a szekrényben lóg. Simán lehet, hogy visszaadta neki valaki korábban egy szakításkor, és elfeledkezett róla, azóta pedig ott van. A gyűrű annyira picike, hogy észre sem veszi az ember.


Kizártnak tartom, hogy egy haverjáé legyen.


Mondjuk írhatnál róla többet is! Szép díszdobozban volt? Pont a te méreted?

2020. jan. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg érdekes kérdés: dobozban volt?
2020. jan. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Dobozban van, nem próbáltam fel
2020. jan. 30. 07:49
 6/17 anonim ***** válasza:
42%

Gyerekkorotok óta ismeritek egymást. Kb. ha június elejétől számítjuk a nyárt már több mint 7 hónapja, mert mindjárt február.


Nem kéne ezen agonizálnod, mivel előtte is ismerted már, mert ha nyár óta ismernéd, akkor érthető lenne ez a kérdés, - és amit most írok ne vedd magadra, csak általános észrevétel- de ez sem garancia egy jó házasságra ha hosszabb vagy ha rövidebb ideje, szóval vannak ritka helyzetek amikor rövid idő után is örök szerelem, de a helyzetek nagy többségében ahogy jön a nagy love, úgyis megy, többen írták már itt és én is láttam már ilyet, vagy közvetetten nekem is meséltek már ilyet akik ezt tapasztalták.


A hosszabb idő azért jó, mert időt hagynak egymásnak a felek, hogy igazán megismerjék egymást úgy, hogy apró rezdülésből is tudják, hogy mi van.


Szerintem inkább azon kéne aggódnod, hogy kimostad a kabátját, az alatt az idő alatt míg szárad a kabátja hova tetted a dobozt? Így észre fogja venni, ha gyorsan megszárad, mert frissen mosott kabát szárazon, friss illata van, látszik, hogy kimosták.


Általában a családtagok a mosóba viszik a ruhát, kabátkát amit ki kell mosni, ez is így volt? Mert szegény pasi akkor nagyon fáradt lehetett ha a gyűrűt a dobozkával a zsebébe hagyta, ha a mosóba volt. :D


Szóval neki nem a kabátzsebébe kellett volna hagynia, tudva azt, hogy aki mos, az minden zsebet csekkol, nehogy valamit kimosson, ami utána nem használható.

Nem hiszem, hogy cimbinek segített volna gyűrűt venni, az milyen már, hogy ő veszi meg, és aztán odaadja a pasinak, maximum azt tudom elképzelni, hogy szólt neki, hogy menjen el érte, mert akkor nem ér rá, de akkor nem a kabátzsebében hagyta volna, és arról te is tudnál.


Miért nem beszéled meg vele? Szerintem el szeretne jegyezni téged. Ilyen opciókkal szerintem nem korai, ha már gyerekkorotoktól fogva ismeritek egymást. Az esküvő meg amúgy is idő, szóval azt meg közösen megtervezitek mikor. Bár nekem ezen dologról igen sajátos véleményem van, de az nem tartozik ide.

2020. jan. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
30%
Most komolyan, mi honnan tudjuk?
2020. jan. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Vannak fejlemények?
2020. febr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nincsenek 😑
2020. febr. 1. 21:42
 10/17 anonim ***** válasza:
Azóta?
2020. febr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!