Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyibe kerül egy olcsó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül egy olcsó eljegyzési gyűrű?

Figyelt kérdés
Nem vet fel a gazdagság, a szándékom puszta érdeklődés.
2020. máj. 7. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Egy befőttesguminál picit strapabíróbb akármi is megteszi, ha nektek az megfelel.
2020. máj. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Egyik ismerősöm ha jól emlékszem 1000 ft-ért rendelte neten.
2020. máj. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd szegyen vagy nem , de nem ezen múlik mennyire szereted. Minket se vet fel a gazdagság , de ha akarta volna összegyűjthette volna komolyabb ékszerre is a pénzt .

A szándék volt a lényeg és nekem pedig nagyon vicces és örökre emlékezetes pillanat . Szerelés közben (én azt hittem poénkodik) kérte , hogy segítsek neki , no nem is ez a poén . Hanem mindent elmagyarázva végül oda jutottunk , hogy a sokadik alkatrész után odaadnám e neki a tömítőgyűrűt ?! Mire elfordultam már a fekvésből térdelve vette el és kérdezte meg leszek e a felesége ? És persze igent mondtam neki , akkor is miután leesett , hogy nem poén . Később már házasok voltunk és a karikagyűrű mellé összespórolt pénzből vett nekem egy jegygyűrűt is , hogy a hagyomàny ne maradjon el .

2020. máj. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12%

[link]

26N jó nézelödést.

2020. máj. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Változó. Össze is lehet rá gyűjteni ha megy, de vannak ezüst gyűrűk is és nemesacél gyűrűk is párezer forintért, amik nagyon szépek és nem mondod meg, hogy nem fehérarany pl.
2020. máj. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Én 25 euróért vettem és a párom imádja. Az mind egy, hogy milyen ha szeretitek egymást. A gesztus számít nem a gyűrű
2020. máj. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem fölösleges, nem ettől lesz "érvényes" eljegyzés.

Inkább válasszátok ki együtt a karikagyűrűt. Nemesacél karikagyűrűk már 5-6000-től is vannak.

2020. máj. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!