Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek mennyi időnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi időnek kell eltelnie, mire a Férfi megkéri egy Nő kezét?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt a párommal és nagyon szeretem Őt. Vele tervezem a családot, gyerekeket, mindent! :-)

Nagyon szeretném, ha megkérné a kezem, de nem akarom nyomasztani, Ő nem is tudja a gondolataim, és hogy mik a terveim hosszútávon, nem akarom elijeszteni!

Hagyni akarom hogy magától lépje meg...

Csak kíváncsi vagyok, Nektek mennyi idő után kérték meg kezeteket? :-)


35L


2020. máj. 25. 21:46
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
86%

4 hónap után őrültség lenne, de volt már ilyenre is példa.

Nekem 3 év után kérték meg.

Szerintem a 35 éves kor mellé túlzás az L betű.

2020. máj. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
87%

4 hónap az nem túl sok idő. Annyira viszont érdemes beszélni róla, hogy mik az elképzelések a jövőre nézve.

Mi 3 éve vagyunk együtt és szerintem 1-2 éven belül biztosan sor kerül rá.

2020. máj. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
86%
Férfiként irom, h teljesen valtozo. Ahány ház annyi szokas. Szerintem beszelj vele ertol...azzal nincs semmi gond. Csak mindig a megfelelo pillanatra kell varni. Seta, mozi utan stb...Ki tudja? Lehet o is erre gondol es ezen ragodik mint te! De lehet h az ellenkezoje...4 honap nagyon keves ido szerintem de a megfelelo komunikacio csodakra kepes!
2020. máj. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 Parasztgyerek ***** válasza:
45%
4 hónap után eszembe sem jutna. Sőt, nagyon sok válás, rossz kapcsolat, megcsalás volt a környezetemben az utóbbi években, így semmi motivációm nincs a házassághoz, hiába lennék fülig szerelmes.
2020. máj. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
75%

Két- három év együttélést követően ha addig minden rendben. Én ennél előbb nem is mondanék igent. Nagy igazság hogy szerelmesen és haragosan az ember ne hozzon döntést. Az első pár év mámorában nem mernék igent mondani és nem örülnék ha ő máshogy állna a dologhoz. De nem is lennék évekig menyasszony.

Én úgy gondolom ki kell várni amíg biztos mindkét fél a dologban de utána akkor legyen esküvő is.

2020. máj. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
89%

"Szerintem a 35 éves kor mellé túlzás az L betű."

4 potom hónap után, a legnagyobb rózsaszín köd idején az egész hátralevő életre szóló döntést teljesen komolyan fontolgatni... hát én nem vagyok benne biztos, hogy túlzás az az L betű.

2020. máj. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
83%
4 hónap nagyon kevés. Minimum egy- másfél év együttélés, és nem csak járogatás kell ahhoz, hogy valamennyire kiismerd a másikat. Arról beszélgethettek, hogy mik a tervei, szeretne e egyáltalán házasságot, sosem baj ha előre tisztázzátok az elképzeléseket ilyen téren, de eljegyzés nagyon korai.
2020. máj. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
69%

6. Igazad lehet. :)

De hát sürgeti az idő!

1.

2020. máj. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
85%

35L????????


Borzasztó kevés a 4 hónap. Egy év után jöhet szóba, hogy hogyan tervezitek a közös jövőt. Majd valamikor év vége beszélj erről neki, hogy ő hogy gondolja.

2020. máj. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
82%

4 hónap az nagyon kevés idő.

Én 20, a barátom 21 volt, amikor megismerkedtünk, és öt évvel később kérte meg a kezem. Szerintem ez csak a párokon múlik.

2020. máj. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!