Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Egy éve vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éve vagyok együtt a párommal és úgy határoztam hogy szeretném megkérni a kezét. igazából mindketten kipróbáltunk szinte mindent és "elnyugodtunk" egymás mellett. ő 19éves gimis én pedig katona vagyok. Szerintetek nem túl korai? 20F

Figyelt kérdés
2020. aug. 5. 17:23
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

Akkor fogalmazok másképp.

Mindegyikünknek sok kapcsolata volt. voltak egyéjszakás kalandok is és egyikünknek sem volt ennyire nyugodt kapcsolata még. Komolyabb vita sosem volt mert mindent higgadtan meg tudunk beszélni. A zsoldos kijelentés pedig kicsit durva volt...

2020. aug. 5. 17:45
 12/34 anonim ***** válasza:
68%
Fiatalság-bolondság:DD
2020. aug. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
59%
19 évesen a csaj mindent kipróbált, és rengeteg kapcsolata volt. Mit ne mondjak, egy főnyeremény, igazi feleségnek való! :DD
2020. aug. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

Emberek egy egyszerű kérdést tettem fel amit normálisan írtam le. Nem kötekedést várok.

Őt meg ne merje le kvazni senki

Ha én mondtam volna fordított esetben már el lettem volna küldve melegebb éghajlatra. De mivel én bennem van annyi hogy nem mondok senkire ilyet ezért szeretném ha ez az én esetemben sem történne meg. Köszönöm azoknak akik értelmes választ képesek voltak írni bármi egyéb megjegyzés nélkül

2020. aug. 5. 17:51
 15/34 anonim ***** válasza:
79%

14 Te most jelen pillanatban nem vagy beszámítható, mert a rózsaszín köd az alsó fertályodról a felsőbe vándorolt. Szerintem inkább várjátok meg mig elcsitulnak a dolgok és kitisztul a fejetek.

Tojáshéj a fenéken, hová hová oly serényen?:D

2020. aug. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
7éve ismerjük egymást egyébként de egy éve sikerült összekeverednünk
2020. aug. 5. 17:58
 17/34 anonim ***** válasza:
54%
16 13 éves korod óta udvarolsz a kislánynak?:D
2020. aug. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Nem. barátok voltunk sokáig és elég sokmindent megosztottunk egymással. Fél évig hajtottam érte és meglett az eredménye röviden ennyi a történet
2020. aug. 5. 18:04
 19/34 anonim ***** válasza:
28%

És ha odavándorolt neki, akkor mi van #15-ös? Szerelmesek, együtt élnek nagykn szépen, és komolyan gondolják. Szerintem ez példás és követni való. Nem kell félni a szerelemtől, hanem megélni! Minden fokozatát. Ez erősíti az osszetartozásukat, hát tegyék. Mint ahogy későbbiekben a hazasságot, majd csaladot.

Szomorú, hogy mindenki ilyen pesszimista, de főleg, gyáva.

A kor meg egy szám, a szerelem oedig egy gyönyörű érzés. 😍

Sok boldogságot kívánok! 😊🥰😍

2020. aug. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
76%

Atyaisten xd


De, nagyon korai :"D Mindegy, pár év múlva rájöttök, nevetni fogsz ezen majd egyszer.

2020. aug. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!