Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek el fog valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek el fog valaha jegyezni, vagy ne is reménykedjek?

Figyelt kérdés
Mindkette 23 évesek vagyunk. Ő már dolgozik, de én még tanulok. A lényeg, hogy 5 éve vagyunk együtt és szeretném ha eljegyezne. Esküvőt nyilván nem kell azonnal tartani, de én már szeretném, ha a menyasszonya lehetnék. Mikor szóba kerül a téma, akkor az a válasza, hogy ő még fiatal. De hát 5 éve vagyunk együtt, ha még fiatal az eljegyzéshez miért van velem? Ezt neki is elmondtam, de értelmes választ nem kaptam. Azt mondja, hogy még egyenesbe szeretné hoznk az életét,de valahogy nem látom azt, hogy ezen dolgozna. Én tényleg nagyon szeretem és vele képzelem el a jövőmet,de mintha neki ez így elég lenne. Viszont nekem nem és ezt mondtam is neki, de nem ért meg.

2020. szept. 20. 22:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
26%

Ha 5 év alatt ez nem jutott az eszébe, de még csak lépéseket sem tett feléje, akkor ne várd! Volt rá elég ideje, mégsem tette! Ha valaki tényleg el akar venni feleségül, az nem fog várni 5 évet!


Nem tervez veled komolyabban hosszú távon! Felejtsd el!

2020. szept. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
77%

Mindketten fiatalok vagytok még a házassághoz, nem csak ő.

Ezen az 5 éves kapcsolat sem változtat.


Te előbb utóbb dobbantani fogsz, ha így állsz hozzá. Akkor lehet jobb lenne még most.

2020. szept. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%

Túl biztos benned. A többi válasz ebből jön. Nem illetek össze. Te komolyan gondolkodsz, ő meg...

" mondja, hogy még egyenesbe szeretné hoznk az életét,de valahogy nem látom azt, hogy ezen dolgozna" - itt a válasz. Nem sietteti semmi, és sztem nem us fogja, ha miaatad, de főleg maga miatt nwm dolgozik ezen...

Ne várj csodát, ő ilyen. Ha megkérne is, mire mennél vele...?

Gyerek még, és ő ezt érzi. Vagy elfogadod ezt, és vársz... vagy felnősz te is.

2020. szept. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Én nem házasságra gondolok. Az nem olyan egyszerű, meg ugye az összeköltözés sem. De az eljegyzés egy kis szimbóluma annak, hogy valóban veled képzeli el a jövőjét. Igen, fiatalok vagyunk, de ez még nem házasság. Ha valaki élni akart mert "fiatal", akkor ne vezesse a másikat az orránál fogva x évig. Ha én valakivel nem tervezek komolyan, azt az elején tisztázom.
2020. szept. 20. 23:36
 5/28 anonim ***** válasza:
72%
23 évesen? Szerintem még erre a dologra van idő de ezt te tudod
2020. szept. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
86%

Az eljegyzés azért eljegyzés, mert azután a következő lépés a házasság. Ha nem látod 1-2 éven belül magad előtt, hogy összeházasodtok, akkor minek sürgeted?

Talán nem bízol az ő érzéseiben, szándékaiban, és mindenáron ki akarsz "kényszeríteni" belőle egy ilyen lépést?

2020. szept. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
80%
Ő még nem tisztázta... Ennyi. Hogy 5 év miért nem elég neki, ne tőlünk kérdezd, hanem tőle...
2020. szept. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
90%
Folyt. köv. Ezt szó szerint amit nekünk írtál már mondtad neki?? Tudod néma gyerekeknek az anyja sem... Hm?
2020. szept. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem egy 23 eves ferfi tenyleg nyomasztonak talalhatja az elkotelezodest.
2020. szept. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Igen, mondtam. Mikor szóba került a téma mindig elmondtam, hogy mit érzek ezzel kapcsolatban.
2020. szept. 20. 23:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!