Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A párom szülei zsarolnak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szülei zsarolnak az eljegyzéssel, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Három éve vagyunk együtt a párommal, én 23 éves vagyok, ő 22. Nagyon jól megvagyunk egymással, többször is felmerült már közöttünk az eljegyzés gondolata, de úgy döntöttünk, hogy még várunk a dologgal, amíg össze nem költözünk (tudniillik, a szülei ezt nem engedélyezik mindaddig, amíg párom egyetemre jár).

Igen ám, de a szülők máshogy gondolják, mondván, hogy az ő korukban már három-négy hónap után el volt jegyezve a lány, és ha én ennyi ideig várok, akkor biztosan nem komolyak a szándékaim. És most azzal zsarolják a saját lányukat, hogy el kell hagynia, ha x időn belül nem jegyzem el.


Mi lehet a megfelelő döntés a részemről? Jegyezzem el a kedvesem a béke kedvéért csak azért, mert a szülők ezt akarják, holott mi még várnánk vele? Vagy üljek le az anyósékkal, és próbáljam meg elmagyarázni nekik, hogy nem 1980-at írunk? Tanácstalan vagyok



2020. okt. 5. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%

Beszéld meg a pároddal, hogy vesztek 10e Ft-ért egy mutatós gyűrűt, majd a hétvégi ebéden rácsodálkozhatnak, hogy megvolt az eljegyzés.

A párod szülei hülyék, egy eljegyzés semmit nem jelent, főleg, ha azt záros határidőn belül esküvő nem követi.

2020. okt. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Egyik sem. Meg kell nekik kerekperec mondani, hogy semmi közük a kapcsolatotokhoz. Ha ehhez mindkettőtök gyáva, akkor hogyan fogtok valódi problémákat együtt megoldani?
2020. okt. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Noren1989 ***** válasza:
90%
Apukàékat nem lenne szabad fészbukk elé engedni.
2020. okt. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
Nem írtad ki ez már egyszer, nemrég? Volt egy hasonló kérdés, ahol mind a 2 családnak állt a lóvé.
2020. okt. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

És ha nem hagy el, akkor mi lesz? Kidobják? Hurrá. Legalább össze tudtok költözni.

Ideje lenne felnőni a kisasszonynak.

2020. okt. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Oszt' miből élnétek?
2020. okt. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon fiatal vagy még de hidd el ha most nem állsz a sarkadra akkor bedarálnak a p.csába. Aztán majd odáig juttok hogy ahhoz is az anyós engedélye kell hogy megigyál egy sört.

A párodnak kell eldönteni hogy anyukájával vagy veled akar élni.

Ha engedsz szét fogják trollkodni az életed.

Nálam is bepróbálkozott az anyós de megértettem vele, hogy amig én a saját fizetésemből élek addig senki sem fog beleszólni az életembe. Aztán belenyugodott.

2020. okt. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Ott leakadtam h 22 eves lanynak megmondjak a szulei h nem koltozhet ossze a szerelmevel.
2020. okt. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod, hogy nincs mire eljegyezzed, ha nem is éltek együtt. Távkapcsolatba házasodjál vagy mi?
2020. okt. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%

Tudod aki fizeti a cigányt az kéri a nótát.

Ha van lakás és meg tudtok élni saját jövedelemből akkor másként lehet leülni a szülőkkel szemben, mint ha a leánykát még ők tartják el.

Ettől függetlenül a te döntésedbe ne szóljanak bele, hogy mikor akarod eljegyezni.

2020. okt. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!