Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ért már véget kapcsolatod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ért már véget kapcsolatod, amikor nem történt meg az eljegyzés? Meddig vártál és hány éves voltál?

Figyelt kérdés
2020. okt. 8. 07:47
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
6%

#17

Ha szerinted az incelség, hogy számomra egyszerre félelmetes és megdöbbentő, hogy valaki a házasságot a boldogsága és a párja boldogsága elé helyezi legyen, hát legyen. Én értékrendek hívom, te máshogy, van ez így.

2020. okt. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
67%
Fura dolog ez, én nőként mondom, hogy akkor sem lehetnék boldogabb a párommal, ha házasok lennénk. Nem feltétlenül kell templomban, vagy az anyakönyvvezető előtt kimondani, hogy vele akarok lenni életem végéig, nem kell ahhoz gyűrű az ujjamra, hogy tudjam, mindennél jobban szeret engem, és én is őt. A célok közösek, a jövőkép közös, egyikünk sem látja értelmét annak, hogy többmillió forintot költsünk egy esküvőre, ami után semmi nem változik, max az én nevem. Nyilván megértem, hogy rossz érzés lehet, ha az egyik akar esküvőt, a másik nem, de ez is egy olyan dolog kb, mint a szex, fontos része a kapcsolatnak, de eltérő libidó miatt bőven lehetnek gondok. Próbáld vele megbeszélni, hogy ez neked mennyire fontos. Végülis, ha neked fontos, neki pedig "mindegy", akkor talán belátja, hogy itt nincs igazi kompromisszum lehetőség, neki is el kell köteleződnie.
2020. okt. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
92%
#20: amikor zöldség állapotban vagy, akkor valakinek döntenie kell :) mellesleg házasok esetén könyebb intézni az özvegyi nyugdíjat.
2020. okt. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
0%
#23 Ezt mondom, hogy lehet arrol nyilatkozni elore, ha zoldseg lennel, illetve ez az ozvegyi nyugdij...mar megint csak a penz.
2020. okt. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
94%

24 tényleg mennyivel logikusabb egy csomó plusz papírt írni, majd azokat adott esetben átírni, mint egyet az anyakönyvvezető előtt aláírni amitől boldog lesz a párod és egyszerűbb a jogi hercehurca és egyet ami anyagilag bebiztosít.

Nekem mindegy, ki házasodik ki nem. De ne tegyünk úgy,mintha amit te felvázoltál logikusabb lenne.

2020. okt. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem logikusabb hogy en dontok az eletemrol es nem mas...
2020. okt. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
4%

Egy dolog biztos.

A nő érdek nélkül nem tesz semmit. Tehát akkor miért is akar házasodni?

Köszönöm.

2020. okt. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
4%
#27 Ott a pont. Csak a biztonsagot hajhasszak, persze ok nem fogalmaznanak ugy, hogy erdek mert az milyen negativ kifejezes mar, de a biztonsag az mas...
2020. okt. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Nekem egy férfi vagyona sem kellene, írnánk házassági szerződést és kész. Nincs joga elrabolni az időmet és egy pasinak sem egy nő idejét sem hitegetéssel.
2020. okt. 8. 14:48
 30/35 anonim ***** válasza:
6%

Akkor fordítsuk meg.

Mi lenne, ha mától a nő kérné meg a mi kezünket? 1 év után, mi rinyálnánk itt, hogy a féreg nem jegyez el?

Szerintem tuti, akkor is a férfi lenne lehurrogva.

A 27-es írásom lepontozása mutatja, hogy igazat írtam. Betalált.

2020. okt. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!