Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ért már véget kapcsolatod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ért már véget kapcsolatod, amikor nem történt meg az eljegyzés? Meddig vártál és hány éves voltál?

Figyelt kérdés
2020. okt. 8. 07:47
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
28%
Szóval akik együtt élnek 50-60 éven keresztül, felnevelik a gyerekeiket, felépítik a saját életüket, de nincs házasság, azok csak rabolták egymás idejét? :D
2020. okt. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Kifejezetten emiatt nem ért véget.

Gimis pár hónapos járogatást leszámítva most vagyok a 3. komoly kapcsolatomban. Több mint 4 éve tart, a másik kettő pedig 2,5 és 3 évig tartottak.

Még sosem jegyeztek el, fogalmam sincs, hogy miért. Biztos hiányzik belőlem az a "plusz" vagy nem tudom... Nyilván a korábbi kapcsolataimban ezt nem is bánom így utólag, de a mostaniban örülnék neki, mert szerintem megérettünk rá.

2020. okt. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

Van igazság abban hogy a férfiak félnek a házasságtol, de egy élettársi kapcsolat amiben ház és gyerek(ek) is vannak pont ugyanaz a katyvasz szakítás után...

Na meg a nők egymás közti "rangsora" megbecsultsege meg manapság is nagyon függ ettől - mint a férfiak kocsija. Ok is megveszik a húszéves bmwt hiába drága

2020. okt. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem. De nem is várnék évekig a nagy semmire kussban. Az ilyen nőket sose értettem.

Én az őszinte kommunikációban hiszek. És ha a másik félen azt érzem hogy nem akar érdemben kommunikálni, húzza az időmet, terel, kifogásokat keres, az probléma, illetve ha egyenesen megmondja, hogy ő nem szeretne házasodni, akkor sincs gond, én nem nyaggatnék senkit azzal, hogy házasodjunk össze, de úgy gondolom ugyanannyi jogom van tudni van e jövője a kapcsolatnak vagy nincs. Tudni kell méltósággal viselni a visszautasítást, és én a magam részéről inkább lezárnám a kapcsolatot, és megy mindenki a maga útjára, ha a házasság belátható időn belül nem opció. Mert a saját alap igényeimet senkiért sem fogom feláldozni. Inkább keresek olyan párt akivel hasonlóbban gondolkodunk, hasonló az értékrendünk. Számomra a házasság érték. Egy olyan szövetség életem szerelmével amit meg akartam élni. Én házasságban akartam élni férj és feleségként, nem egy pasim csajom kapcsolatban életem végéig. Nekem ez hosszútávon kevés lett volna és kész. Igaz, a házastársammal ezzel kapcsolatban nem volt semmi gond. Ő is házasságban akart élni. :).

Az exem mondott olyanokat, hogy majd ha lett gyerek , meg majd ha 10 évesek leszünk összeházasodhatunk, de ez nálam a kizárt kategória. Egyrészt nekem nem kell gyerek, másrészt nincs az az isten, hogy 10 évet várjak a házasságra, plusz még ha akarnék is gyereket, biztos nem vállalnám házasságon kívül. Na, ezt az embert hamar el is hagytam anno, bár nem ez volt a fő oka.

2020. okt. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
30-as,a válaszaid alapján nálad aztán lehetnek bajok. Nem az, hogy így gondolkodsz, de miért olyan fontos, hogy elismertesd mással is a "magad igazát"? Miért ez a támadás? Mit akarsz egyáltalán igazolni? Nem tudom, mi történt veled, rossz tapasztalat, rossz családi minta, vagy mi, de a saját érdekedben csinálj magaddal valamit, vagy ha neked így is megfelel, legalább hagyd békén a nőket,legalabbis menj oda, ahol értékelik ezt a "fura" felfogást. Bármit is akarsz bizonyítani az erőszakos, durva "erveiddel", nos elég rossz úton haladsz. További szebb életet.
2020. nov. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!