Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nagy elvárás, ha egy bizonyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy elvárás, ha egy bizonyos típusú gyémánt gyűrűvel kérjék meg a kezem?

Figyelt kérdés
Amik nekem tetszenek 1-2 millióba kerülnek, úgy érzem kicsit drága, de mégis ha valaki annyira szeret, akkor megadja a módját a lánykérésnek.

2020. nov. 15. 18:49
A kérdező szavazást indított:
Igen, nagy elvárás
Nem nagy elvárás, mert az eljegyzési gyűrű jelképes és jobb esetben örökre szól
98 szavazat
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
97%

Valami iszonyatos vonyított a másik szobában.megnéztem, hát bekapcsolt a TROLL SZIRÉNA!

Kihúztam a konnektorból, de még azóta is szirénázik.

Fene a kis buksikádat!

2020. nov. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
De én ezt komolyan gondolom. Ha valami bizsuval kérnének meg, elgondolkodnék rajta, hogy igent mondjak-e. Ja és azt hozzáteszem, hogy az illetőnek van rá pénze.
2020. nov. 15. 18:52
 3/35 Noren1989 ***** válasza:
97%
Muszáj ezzel hergelni a népet itt vasárnap este?
2020. nov. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is van rá pénzem, de nem vennék egy milláért eljegyzési gyűrűt. Mert nem ebben látom elsősorban biztosítva igazán a szeretet jelét. Én máshogy fejezem ki, nem drága ajándékokkal, hanem türelemmel, figyelemmel, támogatással, millióegyféleképpen ami nagyobbat üt érzelmileg, mint egy ékszer.
2020. nov. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
97%
Attól, hogy nem kerül 1 millióba, még nem lesz bizsu egy ékszer. Még ha van is rá pénze, nem biztos hogy pont erre akar ennyit költeni, ez csak egy jelkép, az a fontos amit jelképez.
2020. nov. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Akkor ti mennyit költenétek gyűrűre maximum?
2020. nov. 15. 19:00
 7/35 anonim ***** válasza:
75%

max 50ezret.

Az csak egy gyűrű, ha válunk, úgyis eladja a zálogházban.

Rengeteg ismerősöm rokonom vállt már el, ők is ezt mondták.

Akik drágát is vettek ők is azt mondták ha lesz következő esküvő csak pár tízezres jelképes gyűrűt kap a nő, mert úgyis pár én és válás a vége.

2020. nov. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Jézusom, ilyen hozzáállással minek összeházasodni bárkivel? 50 ezer? Komolyan?
2020. nov. 15. 19:06
 9/35 anonim ***** válasza:
93%
Te akkor most szponzort keresel vagy férjet?
2020. nov. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 Noren1989 ***** válasza:
89%
Könnyen mozdítható vagyontárgyakat, ahogy így elnézem :D
2020. nov. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!