Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 22 évesen 2 év kapcsolat után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen 2 év kapcsolat után ha még nem kérte meg a kezem, nem is fogja?

Figyelt kérdés

15 éves korunk óta ismerjük egymást. 2 éve jöttünk össze hivatalosan.

Közös albérletben lakunk fél éve.

Én már nagyon szeretném, ha hamarosan eljegyezne, mert amióta ismerem mellette képzeltem el az életem. Ő is ezt mondja és ezer módon érezteti velem, hogy szeret.

Szoktunk erről beszélni, mindig azt mondja, rövidtávú tervei között szerepel a lánykérés. Mikor rákérdezek, azt mondja 1-2 éven belül.

Én nem igazán értem, miért kéne még várni 2 évet? Jó a kapcsolatunk, jó a szex, jól tudunk együtt élni és rendszeresen szokta mondani, hogy én leszek a felesége.

Ő 23 éves.


Köszi előre is


2021. jan. 4. 14:32
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
91%

Én nem vagyok totojázós ilyen téren, a kapcsolat elején megmondtam a páromnak, hogy ha minden ok, egy-másfél év után szeretnék eljegyzést. Kevesebb, mint egy hónappal az első évfordulónk után meg is kérte a kezem.

DE: én 30 vagyok, a párom 37. Neki is volt nem egy hosszú kapcsolata, nekem is. Már nem nagyon fogunk változni, tudjuk, hogy mit akarunk, mire vágyunk egy kapcsolatban, milyen partnert szeretnénk és mi az, amit nem tudnánk elviselni.


22 évesen viszont kevés a 2 év. Én 17 és 25 éves korom között egy hosszú kapcsolatban voltam, és bizony vége lett, pedig nyilván akkor azt gondoltam, hogy örökké fog tartani.

Huszonévesen még sokat változtok mindketten. Én biztos várnék minimum 25 éves koromig.

2021. jan. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
18%
Én 32 vagyok, valószínű soha nem leszek feleség sajnos.
2021. jan. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
22%

"mert amióta ismerem mellette képzeltem el az életem"

Úristen olyan szinten buta vagyXDD

2021. jan. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
82%
Nem ám
2021. jan. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
92%
Nyugodjál le szépen szerintem. Egyrészt tök fiatalok vagytok, másrészt két év az még semmi. Bőven ráértek, de ha cseszteted ezzel, akkor könnyen kiábrándulhat. A kihisztizett eljegyzésnek soha nincs jó vége.
2021. jan. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
23%

Én nem tudom mi ez a hulye felfogás. Nem akkor hazasodik az ember ha mar szürke hétköznapok vannak, mert hu de jól kiismerték egymast, hoszen arra ott az egész élet..


Csak akkor akard az eljegyzést, ha 1-2 éven belül lesz is esküvő, mert különben nincs értelme.

2021. jan. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
93%
#16 Nem mindnenki szeret zsákbamacskával elköteleződni. Ha te egy ismeretlennel akarsz házasodni, az a te dolgod, de ne terjeszd ezt a hülye felfogást.
2021. jan. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
16%

Hát, minél tovább húzza az időt, / keres kifogásokat, annál biztosabb, hogy valójában ilyen módon - mint eljegyzés/ házasság-, nem akar elköteleződni.

Ha egy kapcsolatban az emberek tényleg úgy érzik, hogy egy életre a párjukat akarják, nem az a céljuk, hogy éveket várjanak, ( hisz nincs mire várni), hanem az, hogy minél hamarabb összekössék az életüket.

2021. jan. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
83%

"Ha egy kapcsolatban az emberek tényleg úgy érzik, hogy egy életre a párjukat akarják, nem az a céljuk, hogy éveket várjanak, ( hisz nincs mire várni), hanem az, hogy minél hamarabb összekössék az életüket."


Pont az ilyenekválnak el 2-3 éven belül.

2021. jan. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
89%

18 Ne zavarjon, hogy a rózsaszín köd alatt a kapcsolat első pár hónapjában mindenki ezt érzi :D Mindenkinek az aktuális párja az élete szerelme a legelején, aztán amikor lehullik az álarc és jobban megismerik egymást, akkor meg jön a pofáraesés és a válás 3 éven belül.

Ha valaki okosabb egy szék lábánál az tudja hogy tök felesleges és káros sietni életre szóló döntésekkel.

2021. jan. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!