Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 22 évesen 2 év kapcsolat után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen 2 év kapcsolat után ha még nem kérte meg a kezem, nem is fogja?

Figyelt kérdés

15 éves korunk óta ismerjük egymást. 2 éve jöttünk össze hivatalosan.

Közös albérletben lakunk fél éve.

Én már nagyon szeretném, ha hamarosan eljegyezne, mert amióta ismerem mellette képzeltem el az életem. Ő is ezt mondja és ezer módon érezteti velem, hogy szeret.

Szoktunk erről beszélni, mindig azt mondja, rövidtávú tervei között szerepel a lánykérés. Mikor rákérdezek, azt mondja 1-2 éven belül.

Én nem igazán értem, miért kéne még várni 2 évet? Jó a kapcsolatunk, jó a szex, jól tudunk együtt élni és rendszeresen szokta mondani, hogy én leszek a felesége.

Ő 23 éves.


Köszi előre is


2021. jan. 4. 14:32
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
86%

2év meg fél év! Neharagudj hova sietsz?! Fél év alatt a szomszédot nem lehet ki ismerni. Nem àm a pàrunkat! Minimum 2-3 év kell hozzà ahhoz, hogy tetőtöl talpig ki ismerd.Lehet titokban egy profi bérgyilkos😬

22/23 év ez nagyon korai még. 24-25 éves gondolkozhatsz. De ne 22 évesen! Egy hàzasság komoly szàndék! Az eljegyzés az csak egy kérés a férfi részéről! Az semmi a hâzassàghoz képest.De hàt, most kinek mi hogy. Mindenki màs! Senki sem egyforma.

2021. jan. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
70%

2 év még semmi, majd újabb 2 év múlva, amikor már 2 és fél éve éltek együtt.

Tesómék 10 évig éltek együtt, azután volt házasság.

2021. jan. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
23%

Ahogy telik az idő, majd esélyesen egyre több kifogást fog keresni, hogy miért nem, majd 5-8 év múlva ott hagy egy másikért akit 1-2 év múlva simán elvesz.

22 éves felnőtt férfi, tudnia kéne határozottabban mit akar, főleg 2 év kapcsolat után.

A helyedben nem fűznék hozzá sok reményt, hogy a felesége leszel.

Több ismerősöm is hallgatta a " majd 1-2 év múlva" időhúzó dumát. Egyszerűen csak nem kellesz eléggé az ilyennek. 6-8 év kapcsolat alatt egyik barátnőm sem lett feleség. Még mindig próbálnak párt találni 35-36 évesen, de már reménytelennek érzik. Otthagyták őket más nőkért akiket fele annyi év után el is vettek.

Mi pl másfél év után házasodtunk 22-25 évesen. (11 éves kapcsolat). Nem volt kérdés mit akarunk, így nem is volt mire várni.

2021. jan. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
75%
Mai fiatal pasik nagyon kevés része gondolkodik a hàzassâg kapcsân.Lehet a te pàrod azon fajta aki, még nem akar! Van aki 4-5 éve vàrja hogy eljegyezze a baràtja. Akkor az mit mondjon/írjon?!Te meg sz..os 2 év utàn nyavajogsz, màs 4 év utân, sírva fakad.Amelyik pasi hàzassàg pàrti, az teszi is a maga dolgàt. Amelyik nem, az csak hitegeti a pàrjàt. De a következő kapcsolatànàl tudnà merre van az egyenes út! Lehet majd valamikor megkéri a kezedet.. De az sem lehet mostanàban. Majd úgy, 4-5 év múlva."HA". Sajnos mi nem vagyunk, Se bölcsek, Se jósok, hogy rà nézünk az íràsodra s megírjuk, Igen elfog venni 2 év múlva! Nah, akkor megnyugodnàl! De így csak vàrd ki a sorodat. Vannak sokan akik így vannak nyugodj meg,nem csak te vàrod életed szép eseményeit!
2021. jan. 21. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!