Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Meredek lenne zálogházban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meredek lenne zálogházban gyűrűt venni?

Figyelt kérdés
Tudom, nem a világ legkedvesebb ötlete, de olyan árak vannak az ékszerboltokban, ami szerintem elég túlárazott. Amit 40-50 ezer alatt találtam az nem igazán tetszett, nagyon vékony gyűrűk kis kővel. Ezért jutott eszembe, hogy zálogházban talán tudnék szebbet jobb áron találni, de közben meg lehet elég tapló ötlet használt gyűrűvel megkérni, de nem mondanám el senkinek, hogy onnan van.

#Nem vennék zaciból eljegyzési gyűrűt #Vennék, ha nem látszana, hogy használt
2021. jan. 10. 15:20
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Azt hittem szavazást állítottam be, ezért ilyen a kulcsszó rész.
2021. jan. 10. 15:20
 2/15 anonim ***** válasza:
34%

Azert a zaciban sem fogsz szuperolcson, minosegu gyurut talalni.

En pl. hiszek abban, hogy egy zaciba adott jegygyuru adott esetben hordozhat magaban negativ energiakat, es engem pl. zavarna.

2021. jan. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Angel3000 ***** válasza:
11%
Szia! Inkàbb vegyél egy szép ézûst gyûrût és aranyoztasd be, gyönyörû tud lenni egy aranyozàs utàn és nem dràga! Minden jòt!
2021. jan. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kérdezősködnék, hogy honnan van a gyűrű, amit kaptam. Ha nem látszodna rajta semmi, akkor eszembe sem jutna hogy használt, így nem zavarna.
2021. jan. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna. Úgy sem tudom honnan van, de ha megtudnám sem érdekelne. Mondjuk jobban tetszene az az indok, hogy ott találtál olyat, ami tetszik ahelyett, hogy "az olcsóbb"...
2021. jan. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan vegyél ott, ha szépen felpolíroztatod, 2-3000 forintért, soha, senki nem fog rájönni, és ha rá is jön? Az arany, az arany!
2021. jan. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Simán megveheted zaciban. Amit ott árulnak az általában fel is van újítva, a kiválogatott, jó ékszereket adják el. Esetleg te is elviheted ékszerészhez felújíttatni, ha mondjuk picit karcos.


Más dolog: jól értem, hogy 40-50 ezer alatt akarsz minőségi és szép gyűrűt venni? Mert olyat a zaciban sem kapsz. Ez nem használt ruha, hogy elértéktelenedjen. Ha pl elad valaki a zacinak egy eredetileg 220 ezres gyűrűt, azt a zaci is bőven 100ezer felett értékesíti tovább, csak ahhoz képest lesz olcsó, mintha újat vennél.

2021. jan. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A zaci csak venni szokott olcsón, nem eladni.
2021. jan. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%

Ha a párod babonásabb, vagy tudnád, hogy rosszul érezné magát a zacis gyűrű miatt, ha kiderülne, mert hisz abban, hogy rossz óment, balszerencsét hordoz (merthogy meg kellett tőle szabadulni), akkor inkább ne. Más esetben sztem ezzel nincs gond.


Én azért a vékony gyűrűket nem vetném el - lehet, hogy nem lehet velük flancolni, de nagyobb eséllyel néznek majd ki vállalhatóan 20-30 év múlva is, mert sok vastagabb gyűrű néz ki túl fuxosnak meg ízléstelennek.

2021. jan. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

9 Bocsi, a vékony gyűrű ízlés kérdése kinek tetszik. Viszont az tény, hogy minél vékonyabb, annál rosszabbul fog kinézni sok év után. Egy nem vékony gyűrűről ne a fuxosra asszociálj, hanem egy normálisan megcsinált gyűrűre.


[link]


Pl. ez egy elkopott gyűrű, de alapból elég vékony lehetett. Na, az ilyet kell elkerülni eljegyzésre.

2021. jan. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!