Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit tennél, és miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, és miért?

Figyelt kérdés

FONTOS!


Nem kell itt kamuzni, anonim fórum.


Eljegyzésre készültök, amikor a jövendőbelid exe megkeres, és tesz egy ajánlatot.

Ha visszamondod az eljegyzést, és szakítasz, de végleg, akkor segít neked egy olyan dologban, ami életed vágya, de anyagiak, vagy más miatt nem jönne össze soha. Ismered őt annyira, hogy tud, el tudja intézni, és el is fogja, mert van annyira korrekt nő/férfi.

Képes elintézni egy olyan vízumot az USA-ba, ami után kaphatsz zöldkártyát.

Képes 2 telefonnal előbbre vetetni a beteg anyukádat a szervdonációs listán.

Az ápolásra szoruló nagyidnak tud helyet a legjobb otthonba, ingyen.

A kilakoltatás szélén lévő tesódnak, és 3 gyerekének intéz egy olyan hitelkonstrukciót, hogy szinte alig kell fizetniük havonta.

Apád kijöhet a sittről.

Vagy bármi hasonlót. Csak lépj vissza, és szakíts!



2021. jan. 10. 23:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
41%

Ha adna sok pénzt vagy elintézné, hogy kapjak egy nekem megfelelő lakást és egy jól kereső melót, akkor simán elfogadnám az ajánlatát.

Már nem élek tündérmesékben. Felfogtam, hogy az emberek bármikor leléphetnek. Egy ilyen lehetőség, viszont megmarad.

2021. jan. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
A szervdonációs listákon nem vesznek senkit előre, ha nem indokolt! Még az Orbán se intézi el, nemhogy 2 telefonnal egy ex
2021. jan. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
Te vagy a "vesebeteg" srác...Komolyan erre izgulsz?
2021. jan. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
"mert van annyira korrekt nő/férfi" aki ilyen ajánlatott tesz, nem korrekt ember. Egy pillantig sem bíznék benne. De ha a karaktere nem lenne kérdéses, elfogadnám az ajánlatát, elmondanám a jegyesemnek, hogy miért, majd újra eljegyezném, elvégre ezt nem zárta ki.
2021. jan. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom melyik lenne a nagyobb árulás. Hogy prostituálom magam, vagy az, hogy elárulom a páromat. Persze pro, hogy semmi sem tart örökké.

Volt már az a nagy szerelem az életemben, hogy semmiért nem dobtam volna el. Se istenért se emberért.

2021. jan. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%

Egy kérdésem van: neki ez miért jó? Ezek szerint csak én állok az útjában, hogy összejöjjenek? Nyilván.

Szóval teljesítheti az álmom, és viheti a jegyesem. Azt meg nem kötöm az orrára, hogy ha még mindig van köztük valami, vihette volna ingyen is. 👍

2021. jan. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%
Semmiért nem adtam volna a férjemet akkor sem és most, 23 évvel később sem.
2021. jan. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
A páromat választanám.
2021. jan. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Hülye kérdés. A párom nem tárgy, saját akarattal rendelkezik. Ha tehát vele akar lenni, akkor nem vagyok bolond, nyilván elfogadom az ajánlatát, az eredmény ugyanaz, anélkül is kidobnám a pasit, így meg nyerek is rajta. Egyéb esetben viszont nem eladó. Akkor eleve nem is kapnék ajánlatot, mivel az, hogy én "lemondok róla", nem lesz automatikusan az "övé". Ebben neki nincs biznisz.
2021. jan. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

A páromat. Tetszőleges exemnek akkor kellett volna bizonyítania, amikor együtt voltunk.


F/30

2021. jan. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!