Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha sokat beszél az esküvőről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sokat beszél az esküvőről, valószínűleg mostanában fog megkérni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mostanában elgondolkodtam rajta, hogy a környezetemben mindenki most házasodik. Ami amúgy annyira nem is érdekelne, viszont párom is relatív sokszor hozza fel a témát. Hol fogunk lakni, milyen lesz az esküvő, kiket hívnánk meg, mi lesz a gyerek neve... Ilyesmik.

Idén leszünk 3 évesek. Múltkor említette, hogy ha megéljük lehet tervezni.

Ezt amolyan viccesen mondta, de nekem kicsit úgy tűnt, komolyan gondolta. Aminek amúgy örülnék. Sőt.

A barátja is most házasodik, de amikor szóba került, azt mondtam nem akarom tudni mikor vesz el, mert szeretném ha akkor tenné, amikor már úgy érzi. Mert hát, ne azért vegyen el, mert mindenki most házasodik. Ez egy életre szóló döntés és én nagyon szeretném, hogy mellettem döntsön egy életen át, azért mert ő is így szeretné.

Szóval, elbizonytalanodtam azon, hogy egyáltalán mi játszódhat le ilyenkor egy pasiban? Biztos vannak félelmek mindkét részről.

Kérlek, aki átélt hasonlót és srác, az mesélje el hogy és mikor kérte meg a párja kezét, mik játszódtak le benne. :)

Kíváncsi vagyok, mi járhat az ő fejében... :)

25N



2021. jan. 25. 13:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
22%

Akkor kertem meg, miutan kidobott azert, mert meg nem kertem meg. Keso volt.


Amugy meg naiv vagy, ha azt hiszed, hogy ez egy eletre szolo dontes, statisztikak alapjan a fele nem eletre szol.

2021. jan. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

És mennyi idő után? Miért vártál addig?

Sajnálom :(


Én szeretném, ha a miénk egy életre szólna... :)

2021. jan. 25. 14:14
 3/27 anonim ***** válasza:
0%

Majndem 3 ev.


Mert nem hiszek a hazassag intezmenyeben pont a statisztika miatt. Irjak ala egy szerzodest a kozos vagyonrol, ugy hogy 50%ban tonkremegy, es ha a csaj akar kisemmiz. Kossz, de nem.

2021. jan. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

De ha nem hiszel a házasságban, miért kérted meg mégis a kezét?

Sajnálom, hogy véget ért, bár akkor lehet jobb volt így. :)

Remélem azért már túl vagy rajta. :)


Én hiszek a házasság intézményében. Szeretném, hogy "valaki" elvegyen. Inkább konkrétan azt, hogy ő vegyen el. Semmi sem tökéletes, de mindent megtudunk beszélni.

Szerintem a házasság kell legyen az alapja annak, ha valaki tervez valakivel. Akár gyereket, házat...

2021. jan. 25. 14:24
 5/27 anonim ***** válasza:
3%
Fiatal vagy meg, majd 2gyerekes elvalt anyukakent maskepp fogod latni.
2021. jan. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék az lenni, nem is ez volt a kérdés.

Sajnálom, ha rossz tapasztalatod van. :/

2021. jan. 25. 14:29
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudhatjuk mi játszódik le a barátodban, de azért ezekről a dolgokról jobb esetben szokás egy kapcsolatban beszélni.


Hogy lássák a felek hogy tervezhető-e a dolog, azonosak a célok, az élképzelések, stb.


Latod ha pl te házasságellenes lennél akkor hiába kérne meg.


Lehet csak puhatolózik hogy érdemes-e és ha úgy látja majd megkér.

2021. jan. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem sem jelent semmi különöset. Mi akkoriban beszéltünk sokat róla, mikor a környezetünkben többen házasodtak és esküvőkre jártunk. Mi tetszett az esküvőn, mit csinálnánk másképp, kiket hívnánk meg stb.

A lánykérés, mint téma gyakran előkerül, de nincs elkapkodva. Tudjuk, hogy mindketten szeretnénk, úgyhogy innentől lehet meglepi is, nem is szeretném tudni az időpontot.

2021. jan. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Én sem szeretném tudni az időpontot. Egyszerűen érdekel hogy látják a házasság kérdést a férfiak. :)
2021. jan. 25. 16:09
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki más, semmit nem tudunk róla, se a kapcsolatotokról. Együtt is éltek már? Mert, ha megbeszéltétek a kapcsolat elején, hogy komolyan terveztek, nem meglepő, ha felmerülnek dolgok.
2021. jan. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!