Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzési gyűrűt milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzési gyűrűt milyen árban "illik" adni?

Figyelt kérdés

Anyagilag megtehetném, hogy ne a legolcsóbb legyen, de valahogy feleslegesnek érzek egy gyűrűért kiadni százezreket. A barátnőm sem igényli egyrészt azért, mert nem igazán szereti az ékszereket, másrészt pedig elég spúr. De azért mégsem szeretném elbagatellizálni a dolgot és a legolcsóbbat megvenni.

Kb. mennyit érdemes kiadni szerintetek érte?

(Remélem senki nem jön azzal, hogy amennyit ér a kedvesem nekem...és hasonló baromság..)


Normális válaszokat előre köszönöm!



2021. jan. 29. 02:23
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
18%
Nem értem miért kellene egy rohadt karikára szükségszerűen költeni egy vagyont. Könyörgöm, ha szép egy gyűrű és időtálló anyagból van (márpedig az arany önmagában az), akkor mi az istennek kell ilyen semmitérő dologra pluszban költeni, aminek a felára semmihez nem járul hozzá és nem ad többletélvezetet. Inkább csapjátok hozzá azt a pénzt az esküvőhöz, a közös lakáshoz vagy a nászúthoz vagy bánom is én, de nem értem ezt a drágavas-mániát, főleg ha kifejezetten kéri a lány, hogy ne-költs-rá-sokat. Úgy látom, nehéz tiszteletben tartani a párod kérését, így aztán biztos csodás házasság lesz. Nekem is 100 alatt volt a gyűrűm. Ellenben egyedi készítésű, bájos kis darab. Soha nem cserélném valami ezerköves gyémántgiccsre, aminek az árából már eljutottam volna Görögországba vagy ahova tetszik.
2021. jan. 29. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Látom sokaknak nem megy negatív felhang nélkül válaszolni. :)

Kedves 3-as, ha nem lett volna elég egyértelmű a fent írtak alapján, akkor próbálom még egyszerűbben: mi az az összeg, amit átlagban kiadnak a férfiak az eljegyzési gyűrűért egy átlagos kereset mellett, tekintve, azt is hogy nem akarnak egy gyűrűre túl sokat áldozni?


"Úgy látom nehéz tiszteletben tartani a párod kérését, így aztán biztos csodás házasság lesz."

Egy szóval sem írtam, hogy a párom kért volna bármit ezzel kapcsolatban, hiszen nem is tud róla.. az hogy spúr, általánosságban írtam.

De egyébként irigyellek, hogy te ennyiből meg tudod mondani egy fórumon keresztül hogy vadidegeneknek milyen lesz a házasságuk. :D


Én is leszűrtem rólad a kommented alapján egy dolgot. Hogy valószínűleg marha irigy vagy a nálad tehetősebb emberekre.

De nincs ezzel baj, mert ez a te gondod, csak nem értem miért kell egy ártatlan kérdés alatt emiatt tombolni.


Egy körülbelüli összegre lennék kíváncsi a kérdésemre vonatkozóan. Akinek sikerül megválaszolnia ezt a roppant nehéz kérdést, továbbra is köszönöm! :)

2021. jan. 29. 04:07
 3/33 anonim ***** válasza:
91%

Az én gyűrűm 150 körül lehet, fehér arany 3 kisebb gyémánttal.

A nővéremé cirkóniával körben kirakott fehérarany 50ezer (tudom, mert együtt vettem sógorommal).

Ezt csak azért, hogy legyen mihez viszonyítanod.

Több százezerről beszélsz, az enyém még nem az és arany gyémánttal.

Amúgy bármelyik jó lehet, imádnám a gyűrűmet akkor is ha cirkónia lenne.

Az egyedüli, szerintem fontos dolog, hogy arany gyűrűt válassz. (Sárga, fehér, vörös, amelyik jobban passzol hozzá.. lényeg, hogy ne ezüst legyen..)

2021. jan. 29. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
8%
Fizetéstől függően, 1, 2, vagy 3 havi összegnek megfelelő pénzért illik venni.
2021. jan. 29. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
93%
6# Ne haragudj de 2 havi fizetésemből inkább elviszem külföldre a barátnőmet.
2021. jan. 29. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
9%

7.-nek.


Te. Másnak az meg 2X 150, azaz 300.000 forint.

2021. jan. 29. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
2021. jan. 29. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
86%

Az enyém 40-45 ezer volt, véletlenül láttam a számlát :D


De tök mindegy lett volna, ha egy sima ezüstgyűrű 10 ezerért, a szándék volt a lényeg :)

2021. jan. 29. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
98%
8# Pont ez az, hogy egy európai út simán kijön ennyiből és az sokkal jobb "ajándék". Gondolj csak bele hogy mekkora buli mondjuk olaszországban eljegyezni a párod.
2021. jan. 29. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
87%

Az enyém 40 körül volt, arany, cirkóniával. Mondjuk én örültem volna drágakőnek, (nem gyémánt, hanem Rubin, ametiszt, topáz) mert oda vagyok értük és szeretem ezt a régies, gótikus stílust.... Hogy milyen gyűrűt vegyél, ahhoz ismerni kell a nőt, nálunk ez nem jött össze.

Nagyon cirkalmas, kővel telerakott, közepén hatalmas kő. Ilyen gyűrűt kaptam. Nos én rockot hallgatok, rövid, felnyírt hajam van, jó pár tetoválás.... Nos... 😃

Tudom, örüljek annak, amit kaptam. Örültem is, de ha az ember ennyire nem ismeri a másikat, az jelent valamit. Örültem volna egy sima orvosi fém gyűrűnek is, ha az illik hozzám.

Egyedül az ezüstnek nem, mert nem időtálló.

2021. jan. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!