Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha már sejtettétek a "meglepi"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már sejtettétek a "meglepi" lánykérés időpontját, hogyan viselkedtetek, hogy ez ne derüljön ki a párotok számára?

Figyelt kérdés

A párommal már rég megbeszéltük, hogy egyszer majd szeretnénk házasodni és majd lesz lánykérés is, de azt ő is meglepetésnek szerette volna mindig. Ő ráadásul nagyon érzékeny tud lenni arra, ha kiderül egy meglepetés. (Pl megrendelte a karácsonyi ajándékom, aztán mutatott valamit a laptopján és reklámnak feldobta az adott tárgyat. Nem tudtam biztosra hogy azt vette-e meg, de nyilván sejtettem.) Én is szeretem a meglepetéseket, soha nem is kutakodok róluk.

Azonban ma a párom hallottam telefonálni az anyukámmal arról, hogy akkor jövő héten milyen kaját rendeljenek a lánykérés utánra. Gyorsan ki is mentem az udvarra, nem akartam többet hallani róla.

Az örömöm nyilván nem azon múlik, hogy tudom-e az időpontot, vagy sem. Csak félek, hogy nem tudnám eljátszani az őszinte meglepettséget, ha arra kerül a sor. A páromat sem szeretném megbántani, tudom hogy neki milyen fontos, hogy ez jól sikerüljön. :(


2021. jan. 30. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem kell eljátszani semmit, csak nem kell beszélni róla:D menj el körmöshöz:P
2021. jan. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát nem volt időm, mert mégis meglepetés volt, a mai nap történt meg :D
2021. jan. 31. 00:05
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

Gratulàlok.

Sok Boldogsàgot Kívánok 🙂

2021. jan. 31. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

Ha ennyire fontos lenne nekem vagy neki, hogy meglepi legyen, akkor vagy szólnék, hogy legyen máskor... Vagy felnőnék egy olyan szintre, hogy ne ez a pillanat legyen mindennél fontosabb, hanem hogy kapcsolatunk valóban tartós legyen. Hosszú távon annyira halálmindegy ez, annyi gond és más nehézség jön, amit közösen kéne megoldani.

De ezt úgy írom, hogy én eleve nem akarok ilyen "lánykérést", hanem csak beszéljük meg, hogy mikor házasodunk össze.

2021. jan. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ja, bocsi, nem láttam a 2-es választ :))

Akkor tárgytalan, sok boldogságt.

2021. jan. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönjük szépen!

Tudod 4-es, szinte az elejétől tudjuk, hogy meg szeretnénk majd házasodni. Már 6 éve tart, így nem aggódok amiatt, hogy nem lenne tartós és mély a kapcsolat. Fiatalok vagyunk, úgyhogy nem fontos számunkra azonnal házasodni, ráérünk ilyen hülyeségekkel szöszölni, hogy legyen meglepi a lánykérés. Azért ha záros határidőn belül mondjuk gyereket szeretnék, akkor én is azt preferálnám, hogy beszéljük meg mikor házasodunk és kész. :)

2021. jan. 31. 17:32
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Haaat képzeld el hogy én nem sejtettem hogy megkéri a kezem. Elutaztunk egy kis vidéki helyre ahol csak mi voltunk. Eszembe nem jutott a lánykérés.


Aztán elment fürödni én meg kerestem a táskájában a telefon töltőjét mert mindig egyet viszunk magunkkal mert ugyanaz a telónk.


Kinyitottam az oldalzsebet a töltő nem lett meg de egy ékszer dobozt találtam benne. Levert a víz mit ne mondjak. De annyira meglepődtem hogy ijedtemben gyorsan visszadugtam mint aki semmit nem látott.


Gondolhatod nekem mennyire leplezni kellett a meglepettsegemet és a boldogságot is. A víz azért vert le mert ugye elrontottam a meglepit.


Volt kb három percem hogy össze szedjem magam mint akivel semmi nem történt. Nem akartam elrontani így nem szóltam róla. Rá negyed órára meg is történt a lánykérés és tudod mit annyira meghatodtsm hogy még el se kellett úgymond"játszani" a meglepettseget mert elvitt az érzés meg a pillanat. :)


Szóval szerintem ne szólj neki róla várd ki a pillanatot és majd meglátod így is nagyon jó meglepetés lesz az érzések miatt.


27N

2021. febr. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
* nem ugyanaz a telónk hanem ugyanolyan márka 😅
2021. febr. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Végül volt is meglepi, meg nem is. Elmentünk sétálni és nem gondoltam, hogy aznap fog megtörténni. De ha nem is lett volna előtte gyanúm, akkor is ott már olyan témák jöttek fel, hogy akkor ki hogyan képzeli a jövőjét és hirtelen olyan romantikus volt az egész, hogy nem kellett tettetnem a meglepettséget. :D
2021. febr. 8. 14:46
 10/10 anonim ***** válasza:

Most látom nem is olyan friss ez a kérdés bocsi.


de akkor végülis jól sült el ugye :)))

2021. febr. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!