Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 4 év együttjárás után illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 év együttjárás után illik eljegyzés?

Figyelt kérdés

25/n és 28/ffi vagyunk, február 2-án voltunk együtt 4 éve. Azt hittem el eljegyez a barátom, mert volt erről szó, de semmi nem történt. Kicsit csalódott vagyok őszintén.


Szerintetek?


1 éve vagyunk albérletben.


2021. febr. 9. 17:11
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%
Nincs olyan, hogy mikor illik, de 4 év után azért már érezni szokták a felek, hogy vágynak-e a párjukkal a holtomiglan-holtodiglanra. Persze annak, hogy egy férfi mikor szánja (vagy nem szánja) rá magát a nagy lépésre, annak elég sok tényezője lehet, amik egyediek, szóval nem igazán tudhatjuk, miért nem jegyzett el, és tervezi-e a jövőben.
2021. febr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Noren1989 ***** válasza:
46%

Tehtàt 3év jàràs, plusz 1év együttélés?


Szerintem még elmegy kategória, én 2év együttélés utàn gondolkoztam azon, h megkérném az akkori pàrom kezét.

2021. febr. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 Noren1989 ***** válasza:
0%
*tehàt
2021. febr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
85%

Nem.

Akkor "illik", amikor mindketten szeretnétek.

2021. febr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
23%

4 év után minek akarsz még tökölni évekig a jegyességgel? Egyből esküvő, szűk családi körben, és kész.

Amúgy ha 4 év alatt nem tudta eldönteni, hogy kellesz-e neki, akkor nem kellesz eléggé.

2021. febr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

5. Gondolom nem én fogom megkérni az ő kezét :)

Meg mi az hogy tökölni? Írtam fent, h én már most vártam. :)

2021. febr. 9. 18:09
 7/32 anonim ***** válasza:
15%
Kérdés neki mit jelent a házasság fogalma. Mert ha gyereket akkor valszeg attol odzkodik.
2021. febr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
83%

Ha még csak egy éve éltek együtt, akkor nem feltétlen kell ezzel rohanni. De ugyanakkor négy év után akár már akár jöhetne is a lánykérés.

Beszélgetni szoktatok erről? Mi az, hogy volt erről szó?

2021. febr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
90%

Nincs olyan hogy illik. Van akinek fontos van akinek nem. Van akinek sürgős van akinek nem.


Ismerek olyan párt akik 8 éve együtt vannak, van szép hazuk, dolgoznak a karrierükön. Persze nem látom át 100%-san a kapcsolatukat, de ránézésre, elmondásuk szerint is, minden rendben. Nem az a pár aki teleposztolja a közösségi mediát hogy "jajj de boldogok". Tök normálisak. Csak eddig mindig volt ami fontosabb, vagy nem volt nekik fontos, plusz még mindig a ketten elég fiatalok.


Én amondó vagyok, hogy a 2 félnek kell tudni, mik a tervek, vágyak, mikor kell minek jönni. Akar-e egyáltalán házasodni a másik. Miért fontos.


Ne az alapján történjen, mert "illik" vagy mert ki mit szól, hanem mert ezt érzitek és akarjátok mindketten.


Ha nem is azt megkérdezni hogy Feri mikor akarsz elvenni, de arról lehet sőt kell is beszélgetni, hogy kinek fontos, ki akar, hogy képzeli el. Hogy egyáltalán lássátok hogy van-e értelme.

2021. febr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

#6: Nem azt írtam, hogy te kérd meg, de a terveket illik egyeztetni. Valami közöd csak van a saját jövődhöz, hogy hogyan alakul, mikor mész férjhez, mikor tervezz gyerekkel. Nem?

Ne csak várd, hogy majd csak megkér, ha elég türelmes vagy és nem nyaggatod. Azért 4 év alatt csak szóba hozta, hogy szerinte mikor lenne jó, mennyit akar várni.

2021. febr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!