Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Milyen eljegyzésetek volt/vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen eljegyzésetek volt/vagy lesz?

Figyelt kérdés

2021. febr. 9. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor igazán jó élmény,ha nem számít rá az ember. A miénk a jósvafői tengerszemnél volt, úgy tudtam "csak" kirándulni megyünk, végül a vízesésnél letérdelt és feltette a nagy kérdést. Nagyon meghatódtam, elsírtam magam. :)
2021. febr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

A párom is és én is meglepi pártiak voltunk, de azért előtte már gyanakodtam, bár az eszembe sem jutott, hogy aznap fog megtörténni.

Leesett a hó és elmentünk sétálni este egy olyan helyre a természetben, ahol még az ismerkedésünk elején voltunk. Beszélgettünk a jövőképünkről, majd megkérdezte biztosan vele szeretném-e ezeket a terveket megvalósítani. Igennel válaszoltam, mondta hogy ő is velem, ezért is szeretné megkérdezni hozzámegyek-e.

2021. febr. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
13%

Semmilyen.

Majd tartunk esetleg egy családi vacsorát, kis ünnepséget, miután véglegessé vált az esküvő időpontja.

2021. febr. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kinek mi tetszik ! Mindenképp maradandó élmény ! Az idő a többit helyre teszi ! Vagy így, vagy úgy !
2021. febr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Névnapomon, kettesben voltunk. A férjem hazajött a szokott rózsacsokorral és egy gyűrűsdobozzal. Azt gondoltam, ékszert kapok ajándékba. Letérdelt és feltette a kérdést. A gyűrű az eljegyzési gyűrű volt. Én meg sem tudtam szólalni, annyira meglepődtem. Beszéltünk már előtte tervekről, házasságról, de konkrétan nem számítottam rá ott és akkor. Ismét megkérdezte és akkor már válaszoltam. Ezután felhívta apukámat és bejelentette, hogy megkérte a kezem és én igent mondtam. Ő épp munkából tartott hazafelé, a meglepetéstől leült a járda szélére és nagyon meghatódott. Ezután felhívtuk a legközelebbi családtagokat és bejelentettük, hogy összeházasodunk. Majd elmentünk egy jó étterembe, ahogy ilyenkor - névnap, szülinap, stb.-mindig. Szakadt, ömlött az eső, az étteremben nem volt rajtunk kívül vendég. A pincérek a hátunk mögött álltak, hallgattuk a zuhogó esőt és nagyon boldogok voltunk. Most is azok vagyunk, 10 év után. Abban az étteremben volt az esküvőnk is.
2021. febr. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En is azt hittem, hogy csak sétálni megyünk ott a kozelben, aztán megkerdezte, hogy hogyan tervezem az életem a következő 40 évre, aztán leterdelt és megkerdezte leszek-e a felesége. :)
2021. márc. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!