Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nem tetszik a gyűrű?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszik a gyűrű?

Figyelt kérdés

Igaz, hogy az eljegyzés kategóriába raktam, de valójában nem eljegyzési, "csak" simán gyűrűt kaptam születésnapomra, amire régebben ráadásul azt mondtam a páromnak, hogy tetszett (mellette sok másikra is mondtam, ő mégis ezt vette meg). Nos, a valóságban valahogy másmilyen a gyűrű, mint képen, kicsit gagyibb hatású, viszont szimpla gyűrűhöz képest nem volt olcsó, Guess márkájú, de egy szimpla ékszerüzletben olcsóbban is talált volna szebbet. Szépnem szép, de nem én vagyok, magamon nem tetszik a stílusa, a formája stb. Látta rajtam h csalódott vagyok, de meggyőztem h tetszik, pedig felajánlotta, hogy kicseréli, de nemet mondtam mert láttam h megbántódott kicsit. Azóta eltelt 3 nap de egyszerűen nem tetszik úgy. A Guess-nél amúgy nincs sok gyűrű, tehát nem játszik a kicserélés, olyat meg nem hiszem h lehet h visszaadjak a penzt és mashol lehetne venni másikat.


Viszont mindennek fényében mit csináljak, mi a helyes út? Fogadjam el és hordjam ezt?

Meg már győzködtem h tetszik, ami igaz is, csak nem magamon,teljesen másmilyenre vágytam. Vagy már ne szóljak neki?



2021. febr. 12. 11:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így mondd el neki. Nem akarod megbántani de nem tetszik. Úgy gondoltad meg fogod szokni, de nem így lett. Ennyi. Inkább mint H hallgasd miért nem hordod soha
2021. febr. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hordanám szerintem amúgy is, csak az a bajom, hogy már győzköddtem ötlet, hogy tetszik nagyon, meg mennyire szép, és tényleg az, csak mégse az igazi számomra. Ez a bajom ezzel a nagy őszinteséggel, hogy ez így olyan mintha eddig hazudtam volna a gyűrűről, nem?
2021. febr. 12. 12:05
 3/11 A kérdező kommentje:
győzködtem eddig*
2021. febr. 12. 12:05
 4/11 anonim ***** válasza:
6%

Az a teszt gyűrű. Ha az ilyennek nem fogsz örülni .... akkor nem vagy méltó arra a bizonyosra!

Nem azért kell hordani, mert szép, vagy mert sokba került. Azt kell értékelni akitől kaptad!

Érdemtelen vagy rá!

Érdemtelen vagy másra is.

Bízom Istenben, hogy a pasid nem büntetésként kapott Téged, és idővel megmenekül ebből a sivár, anyagias pokolból, ami melletted várna rá!

2021. febr. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
😅😅😅 Aha, biztosan úgy van,ördögtől való vagyok mert nem minden tetszik és tapintatosan akartam vele közölni. De te meg nem vagy komplett, az tuti.
2021. febr. 12. 12:43
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Ha semennyire nem tudsz vele megbarátkozni, akkor én eladnám és vennék egy másikat. Persze szólnék a barátomnak, hogy próbáltad, hátha idővel megtetszik, de nem... Úgyis látja rajtad, hogy nem tetszik, hiába mondod.

Ez csak egy tárgy. Ráadásul az ékszer sokszor lutri, hogy mennyire tetszik a másiknak, szóval persze rossz, mert azt hittem, jó lesz, de hosszútávon én nem sértődnék meg.

2021. febr. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, én vagyok a hülye, de én ettől függetlenül hordanám. Megmondanám neki, hogy nem lesz a kedvencem a gyűrű, mert magamon mégsem tetszik, de nagyon nagyon értékelem a gesztuzst, hogy megvette nekem. És néha néha felvenném. Nem tudnék megválni tőle, vagy visszavinni, vagy eladni, mert tőle kaptam és számomra ez jelenti az igazi értékét.
2021. febr. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Az alapján, amit leírtál, szerintem nem. Összefoglalva: Kinéztél egy gyűrűt, amire azt mondtad, tetszik. A párod megvette. Mégse tetszik. Ő ezt észrevette, és felajánlotta a cserét. Te azt mondtad, hogy tetszik és elutasítottad a cserét. De közben nem tetszik és ki akarod cserélni. Fuck logic. Én is nő vagyok, de azért na. A márkából ítélve még nagyon fiatalok lehettek, belefér. Mit tegyél? Kommunikálj, beszélj világosan. Ez a jövőre nézve is megfontolandó, mert később már nem fog beleférni.
2021. febr. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy a 22 és 25 év fiatal-e, azért a guess nem annyira olcsó szerintem. Egyébként dióhéjban az van amit írtál, de nem fuck logic, nagyon lesarkítottad és a kérdésre sem válaszoltál. És hogy jön ide a korunk meg a márka? :) egyébként leírtam, hogy élőben kicsit más a gyűrű mint a képen, amit nyilván én is csak most látok, nem hasra ütöttem, hogy nem tetszik annyira,megvan az oka.
2021. febr. 12. 18:28
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy jön ide, hogy nagyon fiataloknál még belefér ez a viselkedés. A márka stílusát szerintem alapvetően (hozzám képest, aki középkorú vagyok) fiatalok kedvelik, ezért következtettem, hogy kora huszonévesek lehettek és nem is tévedtem. Válaszoltam a kérdésre: Mit tegyél? Kommunikálj világosan. Ezt írtam. Reméltem, hogy le tudod fordítani: Szívem, köszönöm a gyűrűt, értékelem, hogy megjegyezted, melyik tetszett nekem a kirakatban. Azonban az ujjamon mégsem tetszik annyira, nem az én világom. Cseréljük ki egy másikra. Mivel ezt elmulasztottad, vagyis az ELLENKEZŐJÉT mondtad annak, amit gondolsz, de közben mégis rinyálsz amiatt, hogy MÉGSEM cseréltétek vissza ANNAK ELLENÉRE, amit mondtál (ez a fuck logic definíciója), ezért ez a helyes kezdés: Szívem, látom, hogy örömmel hoztad a gyűrűt, nem akartalak megbántani azzal, hogy azt mondom, nem tetszik, azonban...és itt jön az első rész. Nem tudom, miért kell értetlenkedni. Nagyon sok, ennél komolyabb akadályt is meg kell még ugranotok, gyakorolj kicsiben és kezdetnek mondd azt egy k*rva gyűrűről, amit gondolsz. So simple.
2021. febr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!