Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért így kérte meg a kezem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért így kérte meg a kezem? Nálatok hogy volt ez?

Figyelt kérdés
Reggel fél 6-kor felébredtem a párom is mondta hogy csinál reggelit én addig még aludtam és mikor vissza bejött a szobába akkor kérte meg a kezem😅 Még félig aludtam, azt sem tudtam mivan álmodok-e 😂
2021. febr. 23. 19:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%

Hát nem túl kreatív xD

Deeeee erre biztos nem számítottál :D

A te párod nem szereti a nagy emlékezetes felkapott pillanatokat lehet. :3

2021. febr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Kicsit béna, dehát nagyon sok pasi az:D egyszerűen nincs bennük semmi ötlet, pedig nekem annyi lenne.. de nem baj, ezt is díjazni kell:)
2021. febr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Al Bandy sem csinálhatta volna jobban.
2021. febr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%
A nőknek semmi se jó ....
2021. febr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%

Legalább tuti meglepetés volt.

Nos, én ébren voltam a lánykérésnél. A férjem mindig azt állította, és állítja a mai napig is magáról, hogy ő nem romantikus alkat. Ahhoz képest olyan eljegyzést rittyentett, mint valami filmben.

2021. febr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Honnan tudjuk mi azt, hogy egy idegen srác miért kért meg így egy idegen lányt? Lehet, hogy nem kreatív. Lehet, hogy szereti a meglepetéseket, és úgy gondolta, erre biztos nem számítanál. De az is lehet, hogy gerjed a kócos hajú, csipától összeragadt szemű, büdi szájú lányokra, és romantikusnak tartotta, hogy olyankor adja oda a gyűrűt, amikor éppen ilyen állapotban vagy. Mindenesetre sok boldogságot.
2021. febr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%
Józan volt ?
2021. febr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aranyos. Az én férjem este 11kor hazaesett a munkából, megölelt es megkérdezte. :D

Ha hiszed ha nem, teljesen meglepődtem es nagyon orültem neki.

Momdta, hogy azért igy csinalta, mert tudta, hogyha elvisz 1 romantikus helyre siman levágom es nem lesz meglepetes.

Igaza volt.

Nekem így volt tökéletes <3

2021. febr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok túl romantikus és a férjem sem az. Mi épp hazafelé tartottunk egy nyaralásból, amikor vezetés közben megkérdezte, hogy hozzámennék-e. :D és így is nagyon emlékezetes volt, én pl baromi kínosan éreztem volna magam annál a hagyományos, letérdelős lánykérésnél, nem tudom jól kezelni ezeket a "romantikus" helyzeteket. :D
2021. febr. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a lényeg,hogy kéri meg,hanem hogy ki :D


Az én férjem se romantikus alkat egyáltalán,de tudta,hogy én az vagyok, ezért egy kirándulás alkalmával egy tó partjan kérte meg a kezem,ahol csak ketten voltunk. Mindketten melegítőben, fáradtan az aznapi gyaloglastol. Nekem így volt jó,nem vágytam volna arra,hogy pl nyilvánosan, mások előtt kérjen meg,azt biztos hülyén reagáltam volna le.

Egyik barátnőmnek meg úgy kérte meg a kezét a pasija,hogy otthon voltak,épp vacsora készült,es mondta a csávó,hogy inna egy teát,mire a barátnője a filtert kivette volna,benne volt a gyűrű a dobozban. Ez se túl romantikus, viszont váratlan.

A tiétek is inkább furcsa,de őszintén kit érdekel,attól szép,hogy az teszi fel a nagy kérdést,akit te is szeretsz és akivel komolyra tervezel.

2021. febr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!