Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Igent mondanátok, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igent mondanátok, ha valaki 7-8 év kapcsolat után akarna eljegyezni titeket?

Figyelt kérdés

Évekig megy a vetítés meg a halogatás a férfi részéről. Majd ekkor, majd akkor, kifogások, időhúzás, mellébeszélés. A nőnek egyre kínosabb a dolog, kb. a negyedik évfordulójuk óta mindenki megkérdezi - nem is feltétlenül rossz szándékkal, de olyan is van - hogy mikor lesz az esküvő, és nem tud mit mondani rá.

Mit tennétek a nő helyében, ha ilyen hosszú idő után megkérnének titeket?



2021. febr. 26. 15:30
A kérdező szavazást indított:
Boldogan igent mondanék
Igent mondanék, de bennem lenne a tüske, hogy eddig húzta a dolgot
Nemet mondanék, ennyi idő után nem érdekelne a papír
Nemet mondanék, mert nagyon megsebzett a halogatással és/vagy dacból
Fogalmam sincs
Egyéb, kifejtem bővebben írásban
98 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 anonim ***** válasza:
60%
Ennél rövidebb kapcsolatban úgyse mondanék igent, kb ez reális nekem, örülnék neki és igent mondanék (nyilván feltételezve, hogy minden oké és jó a kapcsolat).
2021. febr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/88 anonim ***** válasza:
37%
Ez nem egy extrém idő. 4 év alatt egyáltalán nem lehet feltételezni, hogy még 40-et együtt akarnak lenni, rengeteg a 4-5 éves kapcsolat, annál sokkal kevesebb a 7-8 éves, ideális táv az esküvőre.
2021. febr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/88 anonim ***** válasza:
31%
Nem. Nem akarok sw menyasszony se feleség lenni
2021. febr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/88 anonim ***** válasza:
66%

Nem. Rég együtt sem lennék olyannal, aki 7 év után lépné meg ezt.

Nálunk elég hamar volt lánykérés, 1,5 év után esküvő,- ennek is idén lesz 10 éve.:) Már az elején éreztük, hogy összetartozunk, és nem volt mire várni.

Biztos nem pazarolnám olyanra az időmet akinek hosszú évek kellenek ahhoz, hogy eldöntse kellek- e neki vagy sem.

Sok ismerősöm azt hitte azért vár a párja mert csak biztosra akar menni, meg hova siessenek. Nos nem. 6-8 év után szépen ott lettek hagyva másik nőért akit a pasijuk 1-2 éven belül el is vett.

2021. febr. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/88 anonim ***** válasza:
95%
7 év az talán már kicsit sok. A férjem 5 év után kérte meg a kezem, mi ezt letisztáztuk hogy azután lesz lánykérés, ha befejezem az egyetemet. Abban az évben januárban fejeztem be, februárban meg is történt az eljegyzés. Szóval nekem az 5 év pont jó is volt, fél év múlva össze is házasodtunk, szóval azzal nem vártunk ennyit.
2021. febr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/88 anonim ***** válasza:
96%

Attól függ. Mi tini korunk óta vagyunk együtt, 5 év után kért meg a párom, de még nem végeztem az egyetemmel, szóval 7 év múlva is ráért volna és boldogan mondtam volna igent.

Ha mondjuk 25 éves korunkban ismerjük meg egymást, akkor viszont már sok lenne nekem ennyi idő.

2021. febr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/88 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem is sok a 7év, de attól is függ hány évesek vagytok.

3 éve vagyunk együtt és már sokszor említettem a páromnak, hogy azért már eljegyezhetne, de ő is említette már. Ha még 4 évig húzná kikészülnék az biztos és átgondolnám, hogy ez miért történt így.

2021. febr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/88 anonim ***** válasza:
53%
3-4 év még kevés is az eljegyzéshez, esküvőhöz. Olyankor még simán tud újat mutatni az ember magából.
2021. febr. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/88 A kérdező kommentje:
31N, 34F
2021. febr. 27. 13:13
 10/88 anonim ***** válasza:
17%

8#

Na, nem irtàl rosszat!

Ezzel 1-et èrtek. Mivel megszokàsbòl is elengedi magàt egyik vagy màsik s inkább azt gondolja az ember, jaj kösz nem kèrek belőled 😀

6-7 èv az màr, reàlis "szerinte.#

2021. febr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!