Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyire gyakori, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy egy lányt eljegyezzenek 16 évesen?

Figyelt kérdés

Barátom eleve tervezte, hogy eljegyzés meg minden és mostanában olyan fura, a gyűrűimmel babrál, húzgálja a kisujjára, folyton azt kérdezi, hogy szeretem-e és a fiú tesómmal szervez valamit amiről elszólták magukat.

Ő 24 éves. Én vagyok 16


2021. ápr. 19. 21:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Ritka
2021. ápr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Sok ilyen "kamu" eljegyzés van a 15-25 év körüliek között manapság, ami úgy nem kamu, hogy valóban van gyűrű, valóban eljegyzésnek hívják, de valójában a 95%-ából inkább szakítás lesz pár éven (hónapon) belül, mintsem esküvő. Ez egy módja annak, hogy a külvilág felé hirdessék a nagy szerelmet, semmi más, de nem gondolják leges legtöbbször olyan komolyan. Idősebben, a valódi (normális) eljegyzés úgy néz ki, hogy utána nagyon maximum 1-2 évvel összeházasodnak és családot alapítanak. Ez a valódi eljegyzés.
2021. ápr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
10%
Vallásotok?
2021. ápr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem igazán, szerencsére a legtöbb 16 évesnek van annyi esze, hogy ne játszon ilyesmit.
2021. ápr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
Romáknál gyakori.
2021. ápr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%
Ez így elég gyenge. Nyilván nem 1-2-3 éven belül akartok házasodni, így felesleges hülyeségnek tartom azt, hogy gyűrű legyen véve. Komolytalan az egész.
2021. ápr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva, valahol jól esik. De az a helyzet, hogy én is tisztában vagyok avval, hogy hülyeség.

Bunkóság nemet mondanom? Avval egyértelműen szakítok.


Nem vagyok roma, "teljesen" magyar vagyok, nagymamám spanyol.

2021. ápr. 19. 21:34
 8/18 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell nemet mondanod, inkább csak jelezd felé, még az “eljegyzés” előtt, hogy te még nem szeretnél előrehaladni ennyire. És akkor nyugodtan elmondhatod, hogy mi miatt. Legyen az akár az, hogy még fiatal vagy, nem akarsz rohanni, bármi, ezt egy kapcsolatban meg lehet beszélni.
2021. ápr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm 😊
2021. ápr. 19. 21:46
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos már semminek nincs olyan èrtèke, mint régen.

Környezetemben is azt látom,hogy veszik a gyűrűt 1-2 év után, mutogatás hurrázás megy a fbn aztán pár hónap és már mással van az illető 😅.

Régen azt eljegyzèst komolyan vettèk, a férfi a szülőktől is úgymond 'elkèrte' a lányt, rövid időn belül pedig házasodtak. Nem mondom,hogy utána minden kapcsolat működött a végsőkig, de bár volt èrtèke / èrtelme az egésznek.

2021. ápr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!