Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit gondoltok, igaz-e, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, igaz-e, hogy a fiúk szinte bárkivel össze tudnak jönni, ha jól kijönnek? Vagy ha például a fiút visszautasítja egy lány, akibe szerelmes, miért tud mással is rögtön simán összejönni, egy lány meg miért nem?

Figyelt kérdés

Fiú ismerőseimtől ( és alapvetően normális fiúkra gondolok) és lányoktól is hallottam már nem egyszer, hogy a fiúknak nem kell szerelem a kapcsolathoz; elég, ha szimpatikus a lány, kijönnek egymással (persze a lány külseje is szempont). Szóval sok mindenkivel simán el tudnak kezdeni egy párkapcsoaltot, míg a lányok szerelemből mennek bele.


Igaz, hogy ez egy nagy különbség a két nem között ?


Én is sokszor ezt tapasztalom.


2010. aug. 25. 17:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
lányoknál is van ilyen hogy nem kell szerelem vagy úgy jönnek össze valakivel hogy mást szeretnek ez mind2 nemnél így van persze valaki meg csak akkor jön össze valakivel ha szereti is ez mindenkinél más nemtől függetlenül
2010. aug. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%

a pasik nyitottabbak, alacsonyabban van náluk a léc is, és ez már megint abból ered, hogy be vannak programozva a nemzésre

a legnagyobb különbség tehát a hormonszintben van, genetikában

egy pasi nem bírja ki szex nélkül, egy nő igen

2010. aug. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

"egy pasi nem bírja ki szex nélkül, egy nő igen"


Ez hülyeség.

Alapvetően a két nem közötti eltérések nem olyan hatalmasak, mint ahogy azt mindenhol mondják.

Bizony, nem csak a tinik esnek áldozatul a médiának, hanem a felnőttek is. Tudjátok, hogy az egész Földön melyik másik lény hasonlít leginkább a nőre? A férfi. Ugyanaz a faj. Csak ha nem hegyezik ki az ellentéteket, akkor nem veszi meg senki az idióta self-help könyveket, magazinokat, romantikus filmeket.

Ez is, mint a legtöbb dolog a világon, EMBERfüggő. Nem nemfüggő.

2010. aug. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Szerelem a kapcsolathoz? Ne röhögtessek már! Azt, hogy szeretsz valakit, akkor mondhatod el, ha kívül belül tetőtől talpig megismerted, és elfogadtad olyannak, amilyen. A kapcsolat elején, amikor alig ismered, mit szeretsz benne? Amit beleképzeltél és valójában nem is létezik?
2010. aug. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok,de nekem sajnos nem ez a tapasztalatom,a kérdés első felére válaszolva,már csak a saját példámból kiindulva:( Nem könnyű ismerekedni,de lehet én vagyok béna:/ Nekem nagyon nehezen jön össze egy lánnyal kialakitani egy kapcsolatot hiába vagyok szórakozóhelyen,és hiába tetszik.. Sztem pont hogy a lányoknak könnyebb kialakitani kapcsolatot,csak jól megválogatják kivel állnak le..
2010. aug. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
de, nemfüggő
2010. aug. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%

ez mekkora ökörség, h a pasiknál lejjebb van a léc!

már bocs, de kb csak olyan nyomoronc pasikkal találkozok, akik kizárólag tuti bomba szőke nagymellű csajokról álmodoznak, és frankón beképzelik maguknak, hogy meg is kaphatják.


előbb van az, hogy egy dekoratívabb csaj összejön egy kopasz szemüveges sráccal, csak mert a srác érdekes és okos, és nem csak meg...ni akarja.


egyébként osztom a véleményt. egy pasinál többynire elég ha bejön neki a csaj, de egy lánynak fontos, h a személyiségét is megsimerje a fiúnak, akivel összejön.

legalábbis a többség így van ezzel.

2010. aug. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hát én alapvetően úgy gondolkodok, mint ahogy a harmadik is ecsetelte, hogy nem szabad sztereotípiákat teremteni, meg hgy mindenki egyedi ...stb.

DE. Akárhogy is nézegetem az ismerőseimet, a gimiseket is, az egyetemieket is, a barátokat is, a munkahelyieket is; valahogy én akkor is azt látom, hogy valahogy csak igaz az esetek nagy részében ez a sztereotípia. És tényleg normális, józan életű emberekre gondolok.

2010. aug. 25. 18:18
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha már csak abból indulunk ki,hogy a srácok többsége érzelem nélkül is tud dugni,a lányoknál meg ez is máshogy müködik...,bár akadnak kivételek!Ezt most arra hoztam fel,hogy irtad,a "fiúknak nem kell szerelem a kapcsolathoz"...
2010. aug. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ez igaz. Egyszerűen a férfiaknak sokkal erősebb a dugásigénye, ezért nekik ez az egyik legfontosabb szempont, hogy ez ki legyen elégítve. A többire ott vannak a haverok, tehát egy lány főleg ezért szükséges nekik. Annyira nem fontos maga a szerelem vagy hogy különösebben szeressék azt a lányt, hanem ha egy srácnak lehetősége van egy nővel kapcsolatra, akkor azt megragadja. Csúnyán hangzik, de egy kapcsolat az biztosított dugásokat jelent egy férfinek, amiért már nem kell tepernie.


A pasik az egyéb igényüket, a beszélgetésre, barátságra, szellemiekre stb. azt általában a baráti körükkel élik meg, és egy párkapcsolat megléte elsősorban a szexuális igények miatt fontos nekik. Ezért van az, hogy rengeteg fiú inkább a haverokkal van, szívesebben van baráti körben stb. mint a barátnőjével, viszont ha van szex, akkor egy ideig mézes-mázos stb.

Ezért van az, hogy elvileg intelligens férfiak is ha összegyűlnek, elmondják a nőket mindennek, nem túl szép jelzőkkel illetve őket, persze a nők körül hirtelen átváltanak kedvesbe...

Illetve az, hogy egy csomó srác inkább lejjebb adja a lécet, és képes egy bunkó, kifejezetten csúnya csajjal is párkapcsolatban lenni, mert legalább akkor rendszeresen tud dugni, mert amúgy nem vonzó a lányoknak és sokat kellene egy sima szexért is tepernie.


Persze ez alól vannak nagyon ritka kivételek. Ezek általában azok, akik válogathatnak okos, szép lányok közül. Ők nyilván szerlmesek a párjukba, és fontos nekik a szerelem, de a legtöbb férfinek nincs ilyen lányoknál lehetősége. Így lejjebb adják a lécet, hogy legalább a szexuális igényeik ki legyenek elégítve.


Én nagyon sokféle, intelligens, kevésbé intelligens, fiatal, idős stb. férfit ismerek, és 95%-ban ezt látom, amit itt leírtam.

2010. szept. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!