Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan kérjem meg a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjem meg a barátnőm kezét?

Figyelt kérdés
Milyen konkrét tippjeitek vannak?

2021. jún. 28. 02:35
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Jóisten gyere le
2021. jún. 28. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

Állítólag felnőtt vagy..

Tudja, hogy ez a szándékod, hány évesek vagytok?

2021. jún. 28. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Ami passzol hozzátok stilusban.


Van akik hegyre mennek kiranduoni és a csúcson, van aki nyilvanosan radioadasban vagy akarmi teszi, van aki kulonleges helyre viszi a csajt, van aki kollegakkal poenosan cainalja(pl rendor eljatszott valami filmes bűnüldözest bevontak tobb rendort is), aztan kezmeres lett belole mint vmi atveres showban, vannak olyanok is viszont akik sima hetkoznap otthon vagy szex utan teszik mindenfele korites nelkul, stb

2021. jún. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de mi ezt honnan tudjuk? Mi ismerjük a barátnődet, mi tudjuk, ő mire vágyik? Csak azért, mert vannak nők, akiknek minden vágya egy térdeplős lánykérés a naplementében, de én mondjuk agybajt kapnék, ha a párom térdre ereszkedve kérné meg a kezem. Van, aki szereti a klasszikus dolgokat, mint étteremben, vacsora közben, más meg valami extrémre vágyik, más pedig hobbi szerint, van, aki nagyközönség előtt szeretné, más kettesben. Jó lenne tudni nagyjából, hogy mikre vágyik, aztán ha azt leírtad, szerintem már tudunk értelmes tippeket adni.
2021. jún. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Letérdelsz elé és megkérdezed, hogy "XY. Hozzám jösz feleségül?"
2021. jún. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Helyre, alkalomra, tevékenységre gondoltam...
2021. jún. 28. 11:53
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a barátnődtől függ, hogy neki milyen kívánalmai vannak, mit szeret. Én speciel a magam részéről az intim lánykérés tetszik, amikor csak ketten vagyunk, nincs túlcsicsázva a dolog. De megint más nő meg elvárja a csinnadrattát, azt, hogy a rokonok előtt legyen, hogy nyilvánosság előtt legyen, hogy kirakatromantikus legyen (pl. étteremben, sporteseményen stb.).
2021. jún. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Leginkább sehogy... Ha ezt vadidegenk mondják meg neked :/
2021. jún. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretnék felpontozni mindenkit, de nem teszitek ezt könnyűvé
2021. jún. 28. 23:27
 10/10 anonim ***** válasza:

Én annak vagyok a híve, hogy beszéljük meg, hogy összeházasodunk. Ennyi. Ez lehet akár egy nyaralás, egy kirándulás alkalmával, de akár otthon is, az őszinte szándék a lényeg. Letérdelés és gyűrű nem kell, én ezektől agyfrászt kapok.

De te ismered a barátnődet, ha neki az az álma, hogy bungee jumping közben vedd elő a gyűrűt, akkor nem nagyon vagy most kisegítve. Minden nő más.

2021. jún. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!