Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok, nők! Melyik eljegyzési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Melyik eljegyzési gyűrű tetszik nektek a legjobban?


2021. jún. 30. 19:04
A kérdező szavazást indított:
1
2
3
54 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl a második gyűrű azért tetszik jobban, mert szép, de visszafogottabb.

Az első és harmadik gyűrű tele van kövekkel és sztem itt is érvenyesülhet a kevesebb néha több szólás, de ez csak az én véleményem.

2021. jún. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Nekem mind "sok".
2021. jún. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mind tul sok, nagyon. A parod visel ekszert? Mennyit? Mennyire feltunoeket? Feherarany vagy sargaarany? Milyen tipusuak az ekszerei?
2021. jún. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Mindegyik ízléstelen
2021. jún. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Van ezeken minden.
2021. jún. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%

Egyik sem.

Nem szívesen hordanám egyiket se, túl sok, túl csicsás. Ha gyémánt van benne, akkor egy vagyon. Ha meg cirkónia, akkor egy kínai bizsuval van egy szinten.

Írom ezt úgy, hogy az enyém pont olyan, amilyet szerettem volna: ezüst gyűrű, szép foglalatban egy közepes cirkónia kővel.

A rozé arany pedig egyáltalán nem tetszik. Sorry. Semmilyen formában. Ezt azért sem javaslom, mert most divat ugyan, de mi lesz, ha pár év múlva már nem az? Az eljegyzési gyűrűnek pont az a lényege, hogy "örökre" szól.

2021. jún. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%
Ezek közül a 2. De alapvetően én klasszikusabb ékszereket kedvelem, így pl az egyköves eljegyzési gyűrűt. Tudom, ma már elég snassz meg unalmas, de nekem azok jobban tetszenek.
2021. jún. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem, mind túlzó, tele van kövekkel, nem praktikus. Ha már választani kéne, akkor az első. A második csúnya a rozé arany miatt, különben az lenne a befutó. Az utolsó meg inkább divat gyűrűnek tűnik.
2021. jún. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha csak ez a választék van, akkor a kettes, de amúgy nekem mindhárom túl csicsa.
2021. jún. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem sem tetszik egyik sem. Túl sok csicsa, kő, stb.
2021. júl. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!