Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Tudnátok belém egy kis lelket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok belém egy kis lelket önteni?

Figyelt kérdés

A párommal 4 éve vagyunk együtt. Beszéltünk már a lánykérésről, teljesen hagyományosan szeretném amikor eljön számára az idő. Én 22 éves vagyok, tervezzük az összeköltözést jövőre.

A bátyám két hete kérte meg a barátnője kezét 9 hónap után.

Nem ápolunk túl jó viszonyt egyéb okok miatt, a párommal többször beszéltünk már az ő eljegyzésükről, kapcsolatukról de mostanság már nem is akarok rá reagálni, mert egyszerűen úgy érzem hogy mi a fenéért?

Szóval nem tudom, tudom hogy szeretne majd lánykérést vagyis mondta már párszor, de egyszerűen úgy érzem hogy ha annyira akarta megtehette volna már.

Kérdésem nincs igazából, csak hasonló történetek vagy pár szó jól esne.


2021. júl. 8. 21:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
87%
Én is azt mondom, először éljetek együtt. Nagyon fiatal Vagy, inkább még a szakmákat, képzéseket gyűjtögess, hogy ha bármi van megállj a saját lábadon is.
2021. júl. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
59%

Most engem nagyon le fognak pontozni, kérdező, de 4 év szerintem óriási idő egy kapcsolatban és szerintem most pont időben vagy, hogy döntsél, és nem, egyáltalán nem vagy túl fiatal.

Egyáltalán nem tartom korainak a fontos kérdések tisztázását, mert ez alapozza meg a későbbi kapcsolat sikerét.

Kérdezném, hogy szóba jöttek-e ilyen kérdések köztetek a 4 év alatt, mint:

-Egyáltalán akar-e házasodni a párod, vagy csak élettársi kapcsolatot akar? Neked megfelel-e az élettársi kapcsolat, ha ő csak azt akar?

-hány gyereket akar a párod és mikor? Egyetértés van-e köztetek ebben?

-hol akartok élni, milyen az ideális otthonotok? Belvárosi lakás vagy kertes ház? Egyetértés van-e köztetek ebben?

-Politikai, vallási nézeteitek megegyeznek-e, nem szoktatok-e ilyenen vitatkozni? Emiatt szétmehet egy házasság!

-Pénzügyi szokásaitok megegyeznek-e? Van-e olyan hogy te költekezel, és ő sóher vagy fordítva? Pénzügyi dolgok a második leggyakoribb okai a válásnak!

-Szexuális igényeitek megegyeznek-e?

-Családjaitokkal milyen a viszony, nincsen-e ellenségeskedés? Családi befolyás miatt is sok a válás.


És 22 évesen, 4 év elteltével egyáltalán nem korai ezeket tisztázni. Nem írtad, hogy a párod hány éves, de egy nőnek nincsen nagyon sok ideje, mert ketyeg az óra. Még csak 22 vagy, ami pont jó idő, de nem szabad ezeket sokáig halogatni, mert rengeteg nő van, aki bentragad egy kapcsoatban évekre, évtizedekre egy olyan férfi mellett, akivel az életcéljai nem egyeznek meg, és csak pazarolja az idejét egy olyan kapcsolatra, amelyik nem fejlődőképes.


Mielőtt továbblépnétek akár az eljegyzés, akár az összeköltözés felé a fentieket mindenképpen tisztáz, ill. gondolkodj el rajta.

Ha akárcsak egy dolog is nem stimmel, az komoly akadálya lehet a boldogságodnak a jövőben.

2021. júl. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!