Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Kinél mi volt a lánykérés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinél mi volt a lánykérés előjele?

Figyelt kérdés
A párom 27, én 23 éves vagyok. 3 éve vagyunk együtt, az első perctől biztosak vagyunk abban, hogy együtt fogjuk leélni az életünket,együtt tervezünk. Kb. az első héttől együtt élünk,van 2 kutyánk is. Nem vagyok ráfeszülve az eljegyzés témára, de van egy olyan érzésem,hogy kb. fél-1 éven belül megkéri a kezem. Mostanában sokat mondja, hogy szeretne mindent komolyabban venni,a céljainkra fókuszálni és tovább lépni a kapcsolatunkban mert gyönyörű ez az időszak is, de lassan ideje tovább lépni. Nektek mik voltak a lánykérés előtt a “jelek”? :)

2022. jan. 8. 18:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%
Szvingerezés.
2022. jan. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Párom inkább biztosra ment, és megbeszélte velem előre, hogy valóban szeretném-e, és hogy mikor, és milyen gyűrűvel (mert nekem kell majd hordani, és én tudom hogy melyik a tökéletes)


A többi maradt meglepinek, szerintem így volt jó :)

2022. jan. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Megbeszéltük, hogy kb mikor lenne aktuális. Konkrétan, ha befejezem az egyetemet, akkor utána majd lesz eljegyzés. Nem voltam ráfeszülve, de sejtettem hogy valamikor az ötödik évben fog megkérni, és úgy is lett. Abban az évben, januárban diplomáztam és fehbruárban meg is kért, amiről nyilván nem tudtam, pontos dátumot nem egyeztettünk. A gyűrűt, meg a körítést ő szervezte egyedül, így az meglepi volt. Mivel hordok gyűrűt amúgy is, tudta milyen stílust kedvelek, így nem volt nehéz dolga egyedül választani.
2022. jan. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nálunk is témában van elég sűrűn. Tudom, hogy meg fogja kérni a kezem,de sosem számítanék rá:D akkor sem ha megmondaná a dátumot :D Tudom azt is, hogy ahhoz köti, hogy találjon egy jobb munkát és tényleg el tudjon venni feleségül rá egy évre. De most van egy megérzésem, hogy közeledik az idő..:)
2022. jan. 8. 19:54
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Annyira azért ne éld bele magadat . Nehogy csalódás érjen , hogy magadba beszéled , hogy most megkéri a kezed mikor még nincs itt az ideje. Ha szerinted egy év míg megkéri a kezed az hosszú idő . Ne gondolkozz ezen .
2022. jan. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Leírtam,hogy nem vagyok ráfeszülve..:) Egyáltalán nem pörög ezen az agyam,egyszerűen csak kiváncsi vagyok a történetekre és szeretem is olvasgatni ezeket.
2022. jan. 8. 20:01
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk nem volt előjel, illetve nyilván beszéltünk a jövőről, de nem éreztem semmi különöset azon a napon, amikor a barátnőim segítségével egy kalandos kincskeresős napon megtörtént a dolog.
2022. jan. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszéltük, hogy össze fogunk házasodni. A konkrét alkalomnak semmi előjele nem volt.
2022. jan. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 peca1000 ***** válasza:
38%

Az asszony egyik nap elhatározta, hogy elmegyünk gyűrűt nézni, és jó lenne, ha Karácsonykor eljegyezném, mert ha nem, akkor.... :)


Elmentünk, kinézte, kipróbálta, megvettem, fa alatt, apósom jelenlétében eljegyeztem.


Rá 1 évre elvettem, le lett tudva, most már nem ba....szogat miatta :)

2022. jan. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Megbeszéltük, hogy mindketten házasságban szeretnénk élni együtt, nem túl hosszú - együtt járással- és jegyességgel. Amint a körülményeink engedik. Végül elég hamar, 3 hónapon belül megkérte a kezem, és 1,5 év kapcsolat után össze is házasodtunk.
2022. jan. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!