Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Melyik weboldalon lehet jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik weboldalon lehet jó minőségű eljegyzési gyűrűt venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Melyik oldalon lehet jó minőségű gyűrűt rendelni? Van valaki aki netről rendelte valamelyik ékszerésznek a webshopjabol?

Néztem a glamira.hu oldalt, de ott 3x drágábbak ugyanazok mint máshol, lehet nem véletlen?


Tapasztalat valakinek?



2022. jan. 20. 05:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nincs tapasztalatom, de szerintem ilyesmit jobb lenne személyesen venni...nehogy átverjenek.
2022. jan. 20. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Aranyból gondoltad? Azt inkább személyesen üzletben. Tudtommal a glamira nem arany termékeket árusít.
2022. jan. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Persze jobb személyesen elmenni, ebben igazatok van, de sajnos nincs rá úgy lehetőségem.

Sokat dolgozok és amikor nem, akkor is mindig együtt vagyunk.


Fehér aranyat akarok, mert a sárga aranyat nem szereti, és a glamira-nál vannak ilyenek.

2022. jan. 20. 07:23
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább vegyél ki egy fél napot, vagy pár órával hamarabb gyere el a melóból és menj el valahova személyesen. Ami képen tetszik lehet, hogy élőben nem is annyira szép, vagy látsz a boltban sokkal szebbet is.

Amúgy az úristenházasodunk -nak is van webshopja, ezt a boltot sokan ajánlják

2022. jan. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is vegyél ki fél nap szabit, és menj el pár ékszer üzletbe.

A férjem személyesen vasárolta meg nekem a gyűrűt, egy régi gyűrűmet is elvitte, hogy ahhoz mérjék hozzá, de így is picit nagyobb lett. Mert akkor hiába volt jó rám az a gyűrű, azóta fogytam.


Sokkal egyszerűbb volt vissza vinni szűkítésre személyesen, a boltban adtak méretezett próba gyűrűket, azok alapján meg egy kettőre megtaláltuk a méretemet.

2022. jan. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
Ne rendelj. Facebookos menyasszonyi csoportokban nem egy sirámot olvastam már, hogy baj volt a netről rendelt gyűrűvel, pont az általad említett oldalt szidták rendesen. Nem hiszem el, hogy nincs időd egy nap szabit kivenni, vagy pár órára kiugrani a munkahelyedről, amíg elmész személyesen egy ékszerboltba vagy ötvöshöz. Az meg, hogy mindig együtt vagytok... minden óráddal el kell számolni a barátnődnek? Nem szoktál haverokkal találkozni vagy bármi? Vagy nagy baj lenne, ha nem érnél haza időben? Mert ha ekkora sárkány a csaj, inkább ne vedd el...
2022. jan. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

A Glamira valóban drága oldal, ha az ár lenne fontos, én sem ott vásárolnék.Nekik egyébként is csak webshopjuk van, de ez úgy tudom globálisan elérhető.


A Feil szintén ilyen drága, de nekik van fizikai üzletük is, egyébként jó nevű cég.


A Feilnél és a Glamiránál nagyon hosszú ideig vállalnak garanciát a termékekre és lehet GIA tanúsítványt kérni a kövekhez.Valószínűleg ők ezért is (meg a nevük miatt) dolgoznak ilyen drágán.


Szerintem megbízhatóság, népszerűség és ár-érték arányban az Úristen, házasodunk! üzlettel járnál.Nekem onnan van a gyűrűm, meg voltunk elégedve mindennel.

2022. jan. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%
8 járnál legjobban*
2022. jan. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Koszonom szépen a válaszokat!

Valójában ez lett volna az egyik szempontom is, hogy legyen fizikai üzletük, mert azért na.

Köszönöm a tippeket, meg is nézem az ajánlott oldalt!

2022. jan. 20. 14:49
 10/15 A kérdező kommentje:

Ha jól látom, akkor itt csak karikagyűrű van?


Mert sehol nem találok eljegyzési gyűrűt.

2022. jan. 20. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!