Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ciki ha a párom el akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha a párom el akar jegyezni, amikor ő még hivatalosan házas? Sajna, sokat kell várni a második időpontra a bíróságon. A válóper után meg szeretnénk összeházasodni.

Figyelt kérdés
2008. dec. 15. 19:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%

Nekem az lenne, szerintem eges. De, en meg nem voltam ilyen szituacioban. Most azok, akik ugyanebben a cipoben jarnak, mint te, ok azt fogjak irni, hogy ugyanmar, miert lenne ciki. De, aki meg nem volt ebben a szituban, annak szerintem ez elegge felfoghatatlan dolog.

Szeressetek egymast igy, es majd valas utan boven lesz idotok mindenre, akkor amikor mar tenyleg csak a tied lesz. Szerintem igy jobb lenne.

2008. dec. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
43%
Én még nem voltam ilyen szituációban, de én azt mondom, hogy ha tényleg megy már a válás, és ti már biztosan tudjátok, hogy együtt, akkor szerintem nem ciki. Egyébként is, ha szeretitek egymást, mit számít mások véleménye? Engem nem érdekelne.
2008. dec. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%

Hát cikinek nem ciki, de inkább úgy mondanám, hogy nem illő!

Én most váltam, és most kértem meg párom kezét. Úgy vagyok vele, hogy addíg, amig be nem csukok be egy ajtót, nem nyitok ki egy másikat!

(Sok boldogságot nektek is)

2008. dec. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak: Köszi, nektek is:) Nekünk jön a baba, ráadásul a válás és a szülés között 1 hónap van...:( Ezért kérdeztem
2008. dec. 15. 19:54
 5/21 anonim ***** válasza:
65%

A mai világban már csak az ciki, amit az ember annak érez. Persze lehet, hogyha mindent terveztetek volna, jobb lett volna más sorrend, de vannak ennél sokkal faramucibb helyzetek is, és mégsem érzik a szereplők cikinek!

Akik ezért megszólnak, főleg az irigység szól belőlük. A házassága valószínűleg nem működött, mert ha működött volna, nem veled lenne most!

Sok boldogságot!

2008. dec. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
47%
Köszi a lepontozást.
2008. dec. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
36%
Hát ha a baba születéséig összeházasodni úgysem tudtok, akkor egy eljegyzés ezen mit változtat? Szerintem addig felesleges.
2008. dec. 16. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Srapnel ***** válasza:
94%

Babával is lehet házasodni, azért nem kell előre hozni a házasságot.


Szerintem nem ciki, ennél durvább dolgok is történtek már. Nekem csak az a furcsa, hogy még alig lett vége egy házasságnak, máris jön a következő? Mert a baba sem 2 hónap alatt "készül el" és válni is el lehet gyorsan.

2008. dec. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
62%
Hát ez nekem is furcsa!Egyböl beis biztositotad magadat nála a babával?Nekem az a furcsa ha márt odáig eljut valaki ,hogy elválik!Akkor miért nem válik el elöbb ,és csak utána keres magának másik párt?Ez nagyon undoritó dolog szerintem!Nem téged akarlak bántani csak ,inkább a párodat bocsi!Te tényleg egy ilyen embernek akarsz szülni?Ha korekt lenne és becsületes ,elöbb elvált volna utána jöttél volna te a baba stb!NYUGOTAN LEPONTOZHATOK!
2008. dec. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
71%

Nagyjából az utolsó válaszolóval értek egyet. Szerintem is eléggé gusztustalan ez az egész. Valaki azt írta, hogy nem nyit ki egy ajtót, míg amásikat b nem csukta. Ez vicces, ha ez így lenne, akkor csak akkor kezdene bárki is új kapcsolatot, amikor az előzőt lezárta!!!

A kérdésfeltevőtől kérdezném: és ezek után te még hozzámennél? mi a garancia arra, hogy veled is ugyanezt nem csinálja? A házasság komoly dolog, nem játék, ha megunom eldobom. Gondolkodni kéne! Az ilyen emberek miatt végződik válással a házasságok jó része. szégyen.

Naná hogy le fogtok pontozni, de nekem ez a véleményem!

2008. dec. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!