Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hamarosan el fog jegyezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hamarosan el fog jegyezni?

Figyelt kérdés

6 hónapja ismerjük egymást, 4 hónapja vagyunk egy pár. Ugyanazok a jövőbeli terveink, mind a ketten szeretnénk gyerekeket.

Nem élünk együtt, de egy héten 5-ször vagy 6-szor egymásnál alszunk, mivel közel lakunk egymáshoz

Az utóbbi hetekben olyan megjegyzéseket tett, hogy "a mi esküvőnkre szeretném ha ezt a zenészt hívnánk", "ha megnősülök, például veled...".


Ő 28 éves, én 25.



2022. ápr. 21. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Nen kicsit korai?
2022. ápr. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Jó nagy felelőtlenség lenne mindkettőtök részéről.
2022. ápr. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, de egyáltalán nem biztos. Az én párom is mondott ilyeneket aztán még évekig semmi (nem is baj, túl korai lett volna).

Mikor egyáltalán kilátásban se volt semmiféle kapcsolat nekem, akkor is mondtam olyanokat barátoknak pl, hogy "ezt a zenét akarom majd az esküvőmön", stb. :D

2022. ápr. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem garancia ez még semmire. Mindenesetre jó,hogy egyáltalán beszéltek ilyen jövőbeli dolgokról. Azt, hogy akar -e két ember esküvőt, gyerekeket, érdemes mielőbb tisztázni.
2022. ápr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezeknek a megjegyzéseknek semmi alapjuk.


Ismertem egy olyan párt, ahol a nő olvadozott, hogy a fiúval milyen jó, hogy az első randin átbeszélgették az éjszakát és már leendő gyerekeik nevéről beszélgettek.

Aztán pár hónap után elszállt a nagy szerelem, szakítottak. Akkor már nem mondott róla szépeket. :-)))

2022. ápr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%

Ide figyelj csajszi, abban meg kéne egyezni,

Fél év után nem fog senki eljegyezni.

2022. ápr. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább ijesztő lenne, ha 4 hónap járogatás után már ilyeneket mondana. Ha tényleg megkéri a kezed, én inkább menekülnék a helyedben, vagy legalábbis gyanús lenne, hogy miért akar lefoglalózni.
2022. ápr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Éljetek együtt egy ideig, utána vegyél komolyan ilyen célozgatást, anélkül csak összejártok, de keserű csalódás lehet, ha a szürke, fárasztó hétköznapok felőrlik a kapcsolatot. Esküvő után nagyobb meló kikeveredni belőle.
2022. ápr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jo tanacs: elobb koltozzetek ossze, eljetek egyutt legalabb egy evig, aztan ha akkor is minden jol mukodik, akkor mar van ertelme az eljegyzesnek.
2022. ápr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem élünk együtt - akkor miért kéne, hogy eljegyezzen?


Az exem is jött ilyen bromságokkal, mert így szeret, úgy szeret.


Összeköltözés után másfél évvel szakítottam vele, mert az agyamra ment a folyamatos késéssel (miatta késtünk állandóan), hogy egyetlen percet sem egnedett a hobbimmal foglalkozni, a szexuális életünk is csapnivaló volt (merevedési gondok, és nem akart orvoshoz menni vele....).

2022. ápr. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!