Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi idő után normális eljegyezni a párodat?

Figyelt kérdés

2022. máj. 4. 16:56
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
88%
Amikor beszélgettek róla, és készen álltok rá.
2022. máj. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
88%

Millió dologtól függ természetesen.


Csak a saját életemről és kapcsolatomról tudok nyilatkozni, nekem olyan 3-4 év együttélés után. De ez én vagyok és az én kapcsolatom.


Nem mindegy mennyi idősek a felek, mik a körülmények, mik a tervek, stb stb.

2022. máj. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
32%
Max 2 évig. Ha addig ez nem merül fel, akkor másikat kell keresni. A kapcsolat olyan, mint a cápa: ha nem megy előre, megdöglik.
2022. máj. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
92%
Ha mar mindkettő egymás életének szerves része.
2022. máj. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ha már legalább egy éve együtt éltek, gördülékeny az együttélés, eltartjátok magatokat és 1 max 2 éven belül az esküvőt is meg tudjátok tartani, akkor tulajdonképpen nincs mire várni. De egyéni ki mikor érzi.
2022. máj. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
70%
Amelyik férfi már az első években (amikor szerelmes, a rózsaszín köd, a szenvedély a tetőfokon van) sem érzi az később méginkább nem fogja.. maximum nyaggatásra vagy társadalmi/családi elvárások miatt teszi meg. Nem is vennék komolyan olyat aki 4-5 év után elémállna, hogy menjek hozzá. Hagyjuk már..
2022. máj. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
16%

Dumas regényének címével felelve: "Húsz ​év múlva"


Ha 20 év megvolt és még minden rendben, akkor már lehet házasodni, nem lesz válás.

2022. máj. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
90%
Ez a két félen múlik, de együttélés nélkül, egymás rigolyáinak megismerése nélkül felesleges belemenni. Ehhez kell 1-2 év legalább.
2022. máj. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
36%
Manapság félév után szülnek egy új pasinak gyereket, szóval úgy mikor a gyerek az óvódát kezdi.
2022. máj. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
95%
Számomra akkor, amikor ez valóban házassági szándékot jelent, úgy, hogy elkezdődik az esküvő szervezése, az örök jegyesség nem opció. 1-2 év együttélés után minimum.
2022. máj. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!