Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzési gyűrű esetén most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzési gyűrű esetén most mi a trendi, ha nem akarunk rá nagy összeget szánni?

Figyelt kérdés
Mi az ami nagyon gagyi, és honnan kezdődik az, ami elfogadható? Arny, ezüst, drágaköves..?

2022. máj. 5. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
2022. máj. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1#

Köszönöm szépen

Ezeket inkább karikagyűrűként tudnám elképzelni. Nem kifejezetten eljegyzési gyűrű. Viszont köszönöm a linket

2022. máj. 5. 14:47
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Nekem cirkónia gyűrűm van. Ez egy szintetikus gyémánt - a kinézete, keménysége nagyon hasonló, de viszonylag olcsó a létreállítása, és többféle színe lehet.


Kb. 40.000 volt

2022. máj. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

#3 14:48 vagyok


[link]

2022. máj. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Én nem szoktam ékszereket hordani, így főleg nem akartam, hogy sokat költsön rá a párom, csak az volt a lényeg, hogy nekem tetszen. Olyat választottam végül, aminek az alapja ezüst, de arany bevonat van rajta és swarovski kristályok díszítik. 8000 Ft volt, nagyon szeretem és semmivel se jelentett volna többet, ha a tízszeresét költi rá. Voltunk amúgy rendes ékszerüzletben is előtte, ahol drágább gyűrűk vannak, de egyik se tetszett annyira, ezt meg véletlenül szúrtam ki és rögtön megtetszett. Persze lehet nem olyan tartós, de itthonra nem hordom és nagyrész home officból dolgozom, szóval nekem tökéletes.

Persze nem mondom, hogy mindenkinek jó ötlet, de ha a te barátnőd se vágyik drága ékszerre, akkor ilyenben is lehet gondolkodni. Azzal meg ne foglalkozz, hogy most mi a trend, az számít, hogy neki milyen az ízlése. Ha fogalmad sincs és meglepetést akarsz, nem közösen nézni, akkor maradj inkább a klasszikusnál, azzal nehezebb mellélőni.

2022. máj. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem az a lényeg, hogy a lány ízléséhez passzoljon, ez pedig nem feltétlenül egyezik a most divatos gyűrűkkel.

Példának okáért nekem kevés ékszerem van, a visszafogottabb ezüst színű ékszereket szeretem. Most a nagy köves a divat egyébként, + ennek másik változata a körbe kővel kirakott. Szóval a minél nagyobb és/vagy több. De én pl egy ilyen gyűrűt nem hordtam volna szívesen. A férjem kellőképpen ismerte az ízlésem, és végül olyannal lepett meg, amiben egy kis ízléses gyémánt van, fehér arany az anyaga, nem hivalkodó és dekoratív ívelt a kialakítása. Imádom 😊 szóval szerintem azt fogja igazán szívesen hordani, ami hozzá passzol - ez legyen a fő szempont, és ne a "divatosság"

2022. máj. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

Nekem ez az álmom, habár nem tudom épp divat e

[link]

2022. máj. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36%
Moat látom a 4.válaszolo linkjén is van az alomgyűrüm es ott csak 45 ezer
2022. máj. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%

Ezen az oldalon fel tudod mérni, mi most a trendi:

[link]

A rendezésnél a legtöbbet vásároltat állítsd be.

Ugyanez gyémánt helyett cirkóniával:

[link]


A trendi pedig, mint a linkeken is látod, leginkább a fehérarany, központi köves gyűrűk. Ezzel nem lőhetsz mellé, 35 alatt majdnem minden csajnak ilyen van. Vagy ugyanez rosegold változatban.

2022. máj. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!