Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hordanátok az “eljegyzési”...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hordanátok az “eljegyzési” hűség gyűrűtöket ha soha nem lesz esküvőtök?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk elején tisztáztuk, nem lesz esküvőnk.

Ém viszont szerettem volna egy eljegyzést, egy gyűrűt amit hűség gyűrűnek hîvtam.

Azóta eltelt 5 év, most megkaptam a gyűrűt. De nem tudom hordjam e.

Mivel mèg se azért kaptam mert eljegyzett. Maga a gyűrű tökéletes.


2022. máj. 12. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Jó lehet arra az esetre, ha próbálkozik valami ellenszenves ember. Akkor látja, hogy van gyűrűd, és hátrálni fog.
2022. máj. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire akartad ezt a gyűrűt, akkor most miért nem akarod hordani? Ha az zavar, hogy mások kérdezősködnének, akkor hordd a másik kezeden.
2022. máj. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
A gyűrű semmit nem jelent, bárkinek lehet bármilyen.
2022. máj. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy hordanám. Nem értem, nagyon akartad, most mégsem hordanád?
2022. máj. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 harebell ***** válasza:
100%
Persze, ha így egyeztetek meg, hogy esküvő nem lesz de gyűrű igen, akkor hordjad nyugodtan :)
2022. máj. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Ezt én se értem. Ha nem akarod, minek kérted? Amúgy én biztos nem hordanám, de soha nem is kérnék. Van egy barátnőm, aki így volt. A pasi nem akar esküvőt, és elvileg ő se. Aztán egyszer valamire kapott egy ilyen gyűrűt még nagyon régen. Ő tökre boldog volt, én meg csak bárgyún vigyorogtam, és mondtam,ilyen szuper. Magamban meg azt gondoltam, mint most is. Ez nooooooormális? Mintha kapna egy bilincset, miközben a pasi szabad marad. Nekem tök megalázó lenne. Úgy érezném, a pasi megjelölt, mintha valami tulajdona lennék, nála meg semmi nem változott, rajta ugye nincs bilincs. Mondjuk az konkrétan karikagyűrű, nem eljegyzési. Nagyon fura, hogy páratlan. (Amúgy azóta is együtt vannak.)
2022. máj. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Te nem vagy normális
2022. máj. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem igazán értem. Én akkor hordanám a gyűrűket, ha el vagyok jegyezve, és ha megvolt az esküvő. Minek kellett a gyűrű, ha nem hazasodtok? Meg miért akartad hogy legyen, ha nem hordanád? Napi wtf kérdés.
2022. máj. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%

Ekkora baromságot :D a házasságtól Isten óvjon téged, de a házasság jelképéhez ragaszkodtál. Szerettél volna eljegyzést, de most gyűrűt kaptál és mégsem vagy eljegyezve. 😂 Mi értelme ennek?


A kérdésre a válasz, hogy ez egy szimpla ajándék ebben az esetben, semmivel nem több, mintha nyakláncot vagy fülbevalót kaptál volna, csak ez véletlenül gyűrű. Ha szereted az ékszereket, akkor hordjad, ha nem, akkor meg ne. (Bár ha te követelted ki, most nem értem ezt a dilemmát... Mondjuk az egész dolognak a lényegét nem értem, csak hogy valami majmolása az eljegyzésnek/esküvőnek.)

A hűség pedig azon múlik, hogy a pasid a gatyájában tudja-e tartani a farkát, nem egy ékszeren.

2022. máj. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az eljegyzés a házassági szándék kinyilvánítása. Kamuból, mások megtévesztése miatt, kirakatból stb nem hordanék gyűrűt. Szánalmas.

Én hordom az eljegyzési gyűrűm mert volt eljegyzésünk, és a karikagyűrűmet is, mert össze is hàzasodtunk.

2022. máj. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!